ذهن منصوریان به شایعات عادت کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 367995
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 01:57
عبداللهی:
سرپرست استقلال معتقد است شایعات پیرامون کادرفنی این تیم تمرکز آنها را از بین نمی‌برد.

59691.jpg

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نصرالله عبداللهی در پاسخ به این سوال که وضعیت آبی‌های پایتخت چگونه است و اینکه آیا می‌توان انتظار داشت نمایشی متفاوت را از این تیم در ادامه لیگ دید،  به صحبت پرداخت و گفت: در تعطیلات لیگ تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و همه چیز خوب پیش می‌رود. امروز (یکشنبه) هم یک بازی تدارکاتی داریم. ان‌شاءالله یک استقلال متفاوت را بعد از این تعطیلات می‌بینیم و تیمی بهتر را شاهد خواهیم بود. متاسفانه در چند بازی قبلی یک سری اتفاقات افتاد که باعث نتیجه نگرفتن استقلال شد و فکر می‌کنم روند بهتری را بعد از تعطیلات پیش بگیریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت پادوانی هم گفت: این بازیکن هنوز به خاطر قراردادش با سپاهان دچار مشکلاتی است و اگر این مشکلاتش حل شود، مشکلی وجود ندارد و به جمع ما اضافه می‌شود.

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا حضور حق‌دوست در تمرینات این تیم با توجه به عدم ثبت رسمی قرارداد او با آبی‌ها، مشکلی برای این تیم ایجاد نمی‌کند نیز پاسخ داد: این بازیکن قرضی به جمع ما اضافه شده است و توافقات لازم در این زمینه توسط منصوریان و مدیران استقلال ایجاد شده است. فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد.

عبداللهی در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های پیرامون استقلال و اینکه گفته می شود، قرار است مجیدی هدایت این تیم را برعهده بگیرد و آیا این صحبت‌ها روی تمرکز کادرفنی فعلی آبی‌ها اثر منفی نمی‌گذارد نیز عنوان کرد: همیشه از این حرف‌ها بوده است. نباید از این حرف‌ها تعجب کنید. خود منصوریان و کادرش هم به شایعات عادت کردند و شاید در گذشته ذهنشان را درگیر می‌کرد ولی الان با قدرت کار می‌کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به سوالی درباره مصاف تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر نیز بیان کرد: بازی اول همیشه مشکل است. با این‌حال تیم ملی در این مدت خوب تمرین کرده است و از طرفی قطری‌ها از ما هراس دارند. فکر می‌کنم که می‌توانیم قطر را شکست بدهیم؛ هرچند بازی سختی داریم. امیدوارم هواداران هم به کمک تیم ملی بروند و پشتیبانی خود را اعلام کنند تا تیم ملی بتواند با کمک آنها از سد قطر بگذرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید