از فصل قبل درس عبرت گرفتیم | اتاق خبر
کد خبر: 368000
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 02:28
خدیرا:
ستاره آلمانی یوونتوس تاکید کرد که او و هم تیمی هایش نسبت به فصل قبل بسیار باتجربه شده اند و به دنبال ششمین فتح پیاپی اسکودتو هستند.

سامی خدیرا آلمان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوونتوس فصل قبل شروع کابوس‌واری در رقابت های سری A داشت ولی در پایان فصل قهرمان شد. 

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری اما در فصل جاری شروع بهتری هم داشتند. یوونتوس در دیدار دوم خود در فصل جدید توانست در خانه لاتزیو با گلی که سامی خدیرا به ثمر رساند، پیروز بازی شود. ستاره آلمانی یووه بعد از بازی اظهار کرد: در نیمه نخست نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و دروازه لاتزیو را تهدید کنیم اما در نیمه دوم بسیار بهتر شدیم و همه چیز تغیر کرد.

او ادامه داد: به دنبال ششمین قهرمانی پیاپی خود در رقابت های سری A هستیم. خوشبختانه تیم خوب و هماهنگی داریم و به آنچه که می خواستیم دست پیدا کردیم. برای قرار گرفتن در مسیر قهرمانی باید در این دیدار سخت به پیروزی می رسیدیم و با بازی خوبی که به نمایش گذاشتیم به هدف خود رسیدیم.

ستاره سابق رئال مادرید در پایان سخنانش نیز گفت: در فصل جاری بسیار باتجربه‌تر شدیم و از شروع بد فصل قبل چیزهای زیادی یاد گرفتیم. دیگر به راحتی امتیاز از دست نمی دهیم. یاد گرفتیم که حتی اگر بد ظاهر شویم اما سه امتیاز را به دست آوریم و این درس بزرگی است. در فصل جاری بعد از دو بازی 6 امتیاز به دست آوردیم اما فصل قبل در چنین شرایطی حتی یک امتیاز هم نداشتیم و این نشان می دهد که بازیکنان یووه بهتر و باتجربه‌تر شدند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید