استقلال روی عمق حریفان کار می کند | اتاق خبر
کد خبر: 368239
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 11:23
فریبا:
مدیر فنی استقلال می گوید پیروزی این تیم برابر راه آهن از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهتاش فریبا ، در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از دیدار روز گذشته (یکشنبه) تیمش برابر راه‌آهن چیست؟ اظهار کرد: بازی بدی نبود. یک بازی فیزیکی و تاکتیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم. تیم مهدی پاشازاده خیلی دونده بود و بازی خوبی را ارائه داد. مساله مهم این دیدار پیروزی تیم ما بود.  ما فقط در نیمه اول هفت موقعیت گل داشتیم، تیمی که چنین توانایی دارد، یعنی به لحاظ تهاجمی شرایط مطلوبی را پشت سر می‌گذارد. تا پیش از این گفته می‌شد که استقلال روی ارسال از جناحین و ضربات ایستگاهی تنها برنامه دارد، ولی ما در طی ۱۰ روز اخیر در استقلال تاکتیک‌های تهاجمی از عمق دفاع حریف را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی ادامه‌ داد: در بازی برابر راه‌آهن کاوه رضایی به دلیل مصدومیت حاضر نبود. البته خودش خیلی دوست داشت بازی کند ولی صلاح دیده شد که در این بازی به میدان نرود. همچنین  متاسفانه یک اتفاق بد هم در آن بازی رخ داد و فرشید باقری روی یک پاس معمولی پای تکیه‌گاهش دچار اسپاسم شدید شد. البته مشکل او خیلی جدی نیست و به زودی به تمرینات ما اضافه می‌شود.

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به سوالی درباره مصاف ایران و قطر در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، بیان‌ کرد: بازی سختی پیش روی تیم‌ ‌ملی است. من شنیده‌ام تیم‌ ‌ملی قطر ۱۴ بازیکن با تابعیت‌های دیگر دارد. واقعا نمی‌دانم با این بازیکنان جام گرفتن یا موفقیت لذتی هم دارد یا نه؟ با این همه مردم ما همواره نشان داده‌اند که   یار دوازدهم تیم‌ ‌ملی بوده‌اند و در زمان نیاز به تیم‌ ‌ملی کمک می‌کنند. به نظرم خوب شد که بازی رایگان اعلام شد، هر چند که اگر رایگان هم نبود حتما مردم به ورزشگاه می‌آمدند.

او گفت: ما یک علی دایی کوچک داریم که من از بازی او لذت می برم، سردار آزمون. این بازیکن جوان خیلی می‌تواند به ما کمک کند. البته ما بازیکنان داخلی و لژیونر خیلی خوب هم داریم ولی نباید حریف را دست کم بگیریم. تجربه ثابت کرده که تیم قطر همیشه برای ما دردسر ساز بوده  ولی پیروزی برابر این تیم دور از دسترس نیست.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید