تلاش ما برای نشان دادن چهره متفاوتی از فولاد است | اتاق خبر
کد خبر: 368425
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1395 - 09:04
سعداوی:
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: تلاش‌ می‌کنیم چهره متفاوتی را از فولاد در بازی‌های آینده به نمایش بگذاریم.

نعیم سعداوی

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نعیم سعداوی اظهار کرد: از یکشنبه هفته گذشته اردویی را در کردان کرج برپا کردیم. در این اردو چند هدف را دنبال می‌کردیم. به لحاظ تاکتیکی و تکنیکی نیز دنبال این بودیم که با توجه به این‌که تیم جدیدی را تشکیل داده‌ایم، به مرز هماهنگی مطلوبی برسیم. همچنین از نظر فیزیکی تعدادی از بازیکنان‌مان نیاز داشتند که از نظر بدنی آماده‌تر شوند. به هر حال در این اردو با توجه به شرایط آب‌وهوایی و امکاناتی که در محل اردو فراهم بود، توانستیم استفاده لازم را ببریم و تمرینات بسیار خوب و مناسبی را پشت سر بگذاریم. در این اردو دو بازی تدارکاتی هم برگزار کردیم و امیدوارم خروجی این اردو را در اولین بازی‌مان پس از تعطیلات مقابل سایپا ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص عملکرد ارنست، مهاجم خارجی تازه وارد تیمش نیز گفت: با توجه به این‌که او جدیدا به تیم اضافه شده است، تمام تلاش او و ما این بود که به نحوی با سایر بازیکنان هماهنگ شود و ارتباط خوبی برقرار کند و خدا را شکر بازیکنان خیلی خوب با او ارتباط برقرار کردند و خود او نیز توانست ارتباط لازم را با سایر بازیکنان برقرار کند. به هر حال بازیکنان تازه وارد برای رسیدن به هماهنگی لازم، نیازمند زمان هستند و ارنست هم مستثنی از این موضوع نیست. او در تمرینات و دو بازی تدارکاتی که حضور داشت، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و باید ببینیم در بازی‌های رسمی چطور ظاهر می‌شود و چگونه به مجموعه تیم کمک خواهد کرد. 

سعداوی در پاسخ به این سوال که آیا فولاد در ادامه لیگ می‌تواند خود را به عنوان یک مدعی نشان دهد؟ گفت: واقعیت این است که کار، سخت است، چون تیم جدیدی تشکیل داده‌ایم که مبنای آن استفاده از بازیکنان جوان، بومی و محصولات آکادمی باشگاه فولاد است و این تیم جدید نیازمند صبر، حوصله و حمایت و پشتیبانی است و باید تلاش کنیم که شرایط مهیا شود. شک نکنید بازیکنان ما مستعد هستند و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند.

وی ادامه داد:‌ در دو بازی خانگی که متحمل شکست شدیم، واقعا مستحق این نتایج نبودیم ولی خوشبختانه درس‌های لازم را از این دو بازی گرفته‌ایم و تلاش‌مان این است که چهره متفاوتی را از فولاد در بازی‌های آینده به نمایش بگذاریم. به بازیکنان‌مان باور و ایمان قلبی داریم و شک نکنید همین بازیکنان، به زودی روزهای بسیار خوبی را رقم می‌زنند و من این را با توجه به نوع رفتار، عملکرد فنی و نوع نگرش‌ بازیکنانم در اردو می‌گویم.‌

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید