برای دیدن این بنز تا مرداد 96 صبر کنید | اتاق خبر
کد خبر: 368537
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 00:49
شایعه ابرخودروی مرسدسAMG دیگر یک شایعه نیست. یک مقام ارشد و بلندپایه در طول مسابقات سرعتی فرمول 1 "گرند پریکس" سرعتی بلژیک در این خصوص گفت: حضور یک ابر خودروی مرسدس AMG اتفاقی است که قطعا و خیلی زود رخ خواهد داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از "تاپ گیر"، در تعطیلات آخر هفته زمانی که لژ مخصوص برای "لوئیز همیلتون" (رانندهٔ انگلیسی مسابقات فرمول یک از تیم مرسدس AMG پتروناس) آماده می‌شد و "نیکو روزبرگ" (با تجربه 133 گرندپری از رانندگان با تجربه فرمول 1 که از سال 2010 تاکنون به رانندگی در تیم مرسدس مشغول است) بیستمین پیروزی خود را در مسابقات می‌شمارد، مرسدس دلایل قدرتمندی برای افزایش نفوذ در مسابقات فرمول 1 داشت. از زمان تغییر قانون دراماتیک همکاری V6 ها و توربوها در سال 2014 تیم F1 مرسدس AMG به شکل واضح تسلط خود را در این مسابقات در سطح کاملا بالا نشان داده است. با صحبت از سامانه‌های حرارتی و فناوری‌های بهره‌وری سوخت حرکت تدریجی در جاده‌های فرمول یک برای مرسدس AMG نیز سریع‌تر و گسترده‌تر می‌شود، اما مرسدس همچنان نشان می‌دهد که برای چیزی بیشتر در این زمینه بی‌تاب است و به وضع موجود رضایت نمی‌دهد.برای دیدن این  بنز تا جولای صبر کنید

در حال حاضر یک همکاری جدید با "آدریان نیویی" طراح ابرخودروهای استون مارتین در این خصوص شکل گرفته تا چشم‌اندار جدید و جذابی را برای کسانی ارائه دهد که ظاهر و سبک و سیاق خودروهای استون مارتین را دوست دارند. اما آنها این بار ابرخودروی خود را در یک بنز فرمول 1 تجسم خواهند کرد که مقاومت در برابر قدرت و سرعت آن غیرممکن است. استون مارتین نیز قصد دارد تا 150 دستگاه نسخه جاده‌ای را در مدل AM-RB 001 بسازد که منعکس کننده قابلیت‌های سطح LMP1 است. مسلما تعداد کمی از مردم به این خودرو علاقه‌مندند که بعد از نمایش عمومی آن در جولای سفارشات خود را ثبت خواهند کرد.

در سال 2017 به عنوان سالگرد پنجاهمین تولد مرسدس AMG، این ابرخودروی بنز یکی از دو پروژه بزرگی است که کارخانه به توسعه آن خواهد پرداخت تا بزرگداشت روز تولدش را با این تولیدی خاص جشن بگیرد.

احتمال می‌رود بوگاتی کایرون به عنوان رقیب این تولیدی خاص بنز در مقابلش قرار گیرد. این در حالیست که بوگاتی تا کنون نیمی از مجموع تولیدی کایرون خود را فروخته و آن را به مشتریان خود تحویل داده است. تولید یک نسخه از این نسخه ویژه بنز حدود 18 ماه طول می‌کشد. البته طول دوره تولید با قصد و همت مدیران اشتوتگارتی این کارخانه ارتباط مستقیم دارد.

این خودروی جاده‌ای مرسدس F1 از فیبر کربن در بدنه بهره می‌برد. از ویژگی‌های ظاهری این خودرو می‌توان به درهای بال مانند و کابین خلبانی اشاره کرد. ظاهر این خودرو ذهن را به یاد SL300 های دهه پنجا و SLS های جدید می‌اندازد. با این وجود به نظر می‌رسد مدل‌های جدید کمی سنگین‌تر و در مقابل متمدن‌تر از نسل‌های قبلی ظاهر می‌شوند. برای این خودرو بازدهی بیش از 700 اسب بخار پیش‌بینی می‌شود که با دیگر مدل بنز برای پنجاهمین تولدش برابری خواهد کرد.

منبع: عصر ایران

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید