دعوت نشدن کاسیاس توافقی نبود | اتاق خبر
کد خبر: 368639
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 16:39
لوپتگی:
سرمربی تیم ملی اسپانیا درباره دعوت نکردن ایکر کاسیاس به اردوی جدید این تیم توضیح داد.

ژولن لوپتگی

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا ، یولن لوپتگی، سرمربی اسپانیایی با برنامه ال گرو درباره کاسیاس و وضعیت تیم‌ ‌ملی صحبت کرد. سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی اسپانیا در نخستین فهرست خود کاسیاس را دعوت نکرد.

لوپتگی در این باره گفت‌: هیچ توافقی در کار نبوده است. تنها یک تیم بود و پس از آن با او صحبت کردم چون می دانستم پس از این تصمیم به اولین کسی که باید توضیح بدهم کاسیاس است. درباره یک اسطوره در اسپانیا صحبت می‌کنم، اما این بدان معنی نیست که درهای تیم‌ ‌ملی به روی او همیشه بسته شده است. در گفت‌وگویمان با هم درباره مسائل خصوصی و موضوعات دیگری صحبت کردیم و نمی‌توانم در این باره توضیحی بدهم، گفت‌وگویی دوستانه بود.

سرمربی لاروخا در ادامه اظهار کرد: اگر سرمربی پورتو بودم در همه بازی‌ها ایکر را در ترکیب اصلی قرار می دادم،  ولی تیم‌ ‌ملی همچون تیم باشگاهی نیست. نبودن کاسیاس در تیم‌ ‌ملی به معنی اعتماد نداشتن به توانایی‌های او نیست. داوید دخئا در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد.

سرمربی اسپانیایی درباره تغییر سیستم بازی لاروخا، گفت‌: به چیزهای ثابت و غیر قابل تغییر اعتقادی ندارم. فوتبال در حال پیشرفت است و باید با فوتبال پیشرفت کرد. می‌خواهم در تمام بخش‌ها تیم را بهتر کنم. این کار را همه مربیان انجام می‌دهند، اما این بدان معنی نیست که نحوه بازی قبلی تیم را رد می‌کنم. سعی خواهیم کرد همه چیز برای تیم‌ ‌ملی مثبت پیش برود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید