مسی بازیکن وصف‌ناپذیری است | اتاق خبر
کد خبر: 368883
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1395 - 07:19
تابارس:
سرمربی تیم‌ ‌ملی اروگوئه، مهاجم تیم ملی آرژانتین را غیر قابل توصیف عنوان کرد.

اسکار تابارس

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اروگوئه بامداد جمعه در دیدار انتخابی جام جهانی 2018 روسیه یک بر صفر مغلوب آرژانتین شد.

اسکار تابارس پس از بازی گفت‌: بازی آرژانتین وابسته به لیونل مسی است. او بازیکنی توصیف ناشدنی است. تنها باید بازی اش را دید. او فوق‌العاده‌ است و تحسینش می‌کنم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی اروگوئه در ادامه از قضاوت داور انتقاد کرد و گفت‌: داور از دادن کارت زرد به بازیکنان خسته شد و این اتفاق باعث پیچیده شدن کار برای هر دو تیم شد.

تابارس درباره بازی نیز اظهار کرد: نیمه اول بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم. در ادامه بهتر کار کردیم. در نیمه دوم بازی را به تعادل رساندیم و توانستیم کمی بر حریف غلبه کنیم. با وجود شکست، اما هنوز شانس صعود به جام جهانی را داریم و نباید فرصت‌های پیش‌رو را از دست بدهیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی اروگوئه در ادامه افزود: آرژانتین بازیکنان بزرگی دارد که با تجربه هستند. در رنکینگ فیفا در جایگاه نخست قرار دارد و من نیز این تیم را بهترین تیم جهان می دانم. این تیم بازیکنی به نام مسی دارد که چند سطح بالاتر از دیگر بازیکنان است. می‌دانستیم که بازی سختی پیش‌رو خواهیم داشت، اما مرحله مقدماتی هنوز برایمان تمام نشده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید