بازگشت با بازوبند کاپیتانی فوق‌العاده بود | اتاق خبر
کد خبر: 369035
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 14:58
واران:
مدافع تیم ملی فرانسه می‌گوید جایگاهش را در تیم ملی این کشور از دست نخواهد داد.

واران

به گزارش  اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رافائل واران مدافع تیم ملی فرانسه به دلیل مصدومیت در یورو ۲۰۱۶ غایب بود و نتوانست در این رقابت‌ها حاضر باشد. این بازیکن خود را به بازی دوستانه با ایتالیا رساند و در این بازی بعد از مدت‌ها برای تیم ملی کشورش به میدان رفت.

واران درباره حضور مجدد در تیم ملی فرانسه گفت: از دست دادن یورو ۲۰۱۶ برای من بسیار دردناک بود. دیدن یورو از تلویزیون خیلی سخت بود و الان خیلی خوشحالم که به تیم ملی بازگشتم. نمی‌خواهم جایگاهم را در تیم ملی از دست بدهم. به خوبی از این موضوع آگاه هستم که باید در بهترین شرایط باشم تا برای تیم ملی کشورم به میدان بروم. در تیم ملی با کوشیلنی خیلی راحتم و هماهنگی خوبی با او دارم. عادل رامی هم هست که با او نیز راحتم. برابر ایتالیا جو خوبی در ورزشگاه بود و هواداران خیلی از من استقبال کردند.

دیدیه دشان در بازی برابر ایتالیا واران را غافلگیر کرد و بازوبند تیم ملی فرانسه را به او داد. این در حالی بود که بازیکنانی چون ماتئوئیدی و مانداندا نیز در زمین بودند و در غیاب لوریس، دروازه‌بان تیم، باید بازوبند را به ترتیب اولویت بر بازو می‌بستند.

واران درباره این اتفاق گفت: شگفت زده شدم. دشان اعتماد به نفس من را بالا برد. بازی با بازوبند تیم ملی فرانسه لذت بخش بود.  

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید