چین در حضور تماشاگرانش پرانگیزه است | اتاق خبر
کد خبر: 369050
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 17:55
عزت اللهی:
هافبک تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید حریف سه‌شنبه تیم باانگیزه‌ای است و نباید به هیچ عنوان این تیم را دست کم گرفت.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا ، سعید عزت اللهی درباره پیروزی ایران برابر قطر در نخستین گام از رقابت‌های انتخابی جام جهانی اظهار کرد: فکر می‌کنم برای بازی اول کسب سه امتیاز خیلی مهم و حیاتی بود. قطر هم تیم سرسختی نشان داد. به نظرم مهم بود که بتوانیم در بازی اول سه امتیار را بگیریم که خدا را شکر با تلاش بازیکنان این اتفاق افتاد. مطمئنا با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان‌مان جوان هستند، هر چه بیشتر بازی کنیم، شرایط بهتری هم پیدا خواهیم کرد.
وی افزود: قطر تیم خوبی بود. آنها به دنبال کسب یک امتیاز از این بازی بودند و از همان ابتدا تلاش می‌کردند جنگ روانی راه بیندازند. خوشحالم که باهوش‌تر از حریف عمل کردیم و به سه امتیاز رسیدیم. اکنون نیز تمام تمرکزمان بر روی بازی با چین و رسیدن به هدف از این بازی است.
بازیکن میانی تیم ملی با تمجید از تماشاگران گفت: تماشاگران جو خیلی خوبی را به نفع تیم ملی به وجود آوردند. خود من برای اولین بار جلوی نزدیک به صد هزار نفر بازی کردم و این تجربه بسیار خوبی بود. امیدوارم این حمایت‌ها به ویژه در بازی برابر کره‌جنوبی ادامه داشته باشد و بتوانیم با دومین صعود متوالی دل مردم را شاد کنیم.
عزت اللهی درباره مصاف روز سه‌شنبه ایران برابر چین نیز اظهار کرد: بعد از بازی پرفشاری که برابر قطر انجام دادیم باید در فاصله بسیار کمی به مصاف تیم ملی چین برویم. این کشور در سال‌های اخیر سرمایه گذاری زیادی در فوتبال انجام داده و به همین خاطر آنها خیلی پیشرفت کرده‌اند. آنها در بازی با کره‌جنوبی نشان دادند اصلا تیم از پیش باخته‌ای نیستند. مطمئنا برابر ایران در مقابل تماشاگران پرتعداد خودی انگیزه بسیار زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند اما ما همه تلاشمان را خواهیم کرد که با همدلی تیمی، راهکارهای کادر فنی و دعای مردم بتوانیم با دست پر به ایران برگردیم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید