نظر سراج درباره پیگیری موضوع واگذاری املاک | اتاق خبر
کد خبر: 369306
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 08:13
رییس سازمان بازرسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد این سازمان در برخورد با موضوع واگذاری املاک شهرداری مانند مساله حقوق‌های نامتعارف عمل نکرده است.

اتاق خبر: رییس سازمان بازرسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد این سازمان در برخورد با موضوع واگذاری املاک شهرداری مانند مساله حقوق‌های نامتعارف عمل نکرده است، گفت: کاری به شهرداری و هر نهاد غیر از آن ندارم. هر پروژه ای را که شروع می کنیم تا نهایت دنبال می کنیم تا به اتمام برسد، حال در هر دستگاهی که می خواهد باشد.

 ناصر سراج در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان بازرسی کشور در مسایل زیست محیطی ورود کرده است و گزارش‌های آن را به مراجع ذی صلاح ارایه کرده ایم. آلودگی هوا و چاه‌های غیرمجاز از جمله مسایل زیست محیطی است که به آن ورود کرده‌ایم.

رییس سازمان بازرسی کل کشور درباره فعالیت پروژه های انتقال آب از سرشاخه‌های کارون گفت: در هر جا که معضلی وجود داشته باشد و کاری خلاف قانون انجام شود، ورود می کنیم و قطعا در خصوص پروژه های انتقال آب نیز ورود خواهیم کرد.

سراج در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد سازمان بازرسی در برخورد با موضوع واگذاری املاک شهرداری مانند مساله حقوق های نامتعارف عمل نکرده است، گفت: کاری به شهرداری و هر نهاد غیر از آن ندارم. هر پروژه‌ای را که شروع می کنیم تا نهایت دنبال می‌کنیم تا به اتمام برسد، حال در هر دستگاهی که می خواهد باشد.

وی با اشاره به پیگیری موضوع واگذاری املاک در تهران ادامه داد: امکان ندارد که برنامه را در وسط راه رها کنیم. در خصوص مسایل و تخلفات مطرح شده در مورد شهرداری تهران توضیحات خود را در سایت سازمان بازرسی ارایه داده ایم.

رییس سازمان بازرسی کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص ورود سازمان بازرسی به موضوع الگوی جدید قراردادهای نفتی نیز گفت: در این خصوص ورود کرده‌ایم و جلساتی داشته‌ایم تا ان شاءالله برخی موراد اصلاح شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید