ونتورا بهترین گزینه برای هدایت ایتالیاست | اتاق خبر
کد خبر: 369372
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 13:04
بوفون:
جانلوییجی بوفون معتقد است جامپیرو ونتورا بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایتالیا بوده است.

بوفون و ونتورا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آتزوری بعد از نمایش خوبی که در یورو ۲۰۱۶ داشت، با شکست برابر آلمان در ضربات پنالتی حذف شد و نتوانست به جمع چهار تیم پایانی راه یابد. بعد از این رقابت ها، آنتونیو کونته از هدایت ایتالیا کنار رفت و جامپیرو ونتورا به عناون سرمربی جدید تیم ملی این کشور انتخاب شد. البته اولین حضور ونتورا روی نیمکت ایتالیا خوب نبود و با باخت همراه شد.

ایتالیا در دیداری دوستانه با نتیجه سه بر یک برابر فرانسه شکست خورد و حالا از امشب (دوشنبه) کار آتزوری برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با بازی برابر رژیم صهیونیستی شروع می‌شود.

جانلوئیجی بوفون درباره حضور ونتورا در تیم ملی این کشور گفت: ونتورا در بهترین زمان هدایت ایتالیا را بر عهده گرفته است و گزینه مناسبی برای تیم ملی محسوب می‌شود. او خیلی جزئی و مشخص شده برنامه هایش را برای تیم ملی بیان می کند و همه بازیکنان دقیقا می دانند چه وظایفی در تیم دارند. از مربیانی که جزئیات را به طور دقیق برای بازیکنان مشخص می کنند خیلی خوشم می آید. با این حال نمی خواهم جزئیات آماده سازی تیم ملی ایتالیا را بیان کنم ولی باید بگویم که در مسیر درستی قرار گرفتیم. همه ما از حضور لئوناردو بونوچی خوشحال هستیم. او انگیزه و شور و شوق زیادی دارد و خوشحالیم که در شروع انتخابی جام جهانی، این بازیکن به ترکیب تیم ملی برگشته است.

بوفون درباره شکست ایتالیا در بازی برابر فرانسه نیز گفت: تاریخ نشان داده است ایتالیا اغلب در دیدارهای دوستانه مشکل دارد و شکست می خورد ولی در بازی‌های رسمی و تورنمت‌ها جبران می کند و نتیجه خوبی کسب می‌کند. مهم بازی در انتخابی جام جهانی است که باید نتیجه مثبتی کسب کنیم نه بازی‌های دوستانه. با این حال فکر کنم کادر فنی از دیدار دوستانه برابر فرانسه به بهترین شکل استفاده خواهد کرد.

در بازی دوستانه ایتالیا برابر فرانسه، جانلوییجی دوناروما دروازه‌بان ۱۷ ساله درون دروازه ایتالیا قرار داشت ولی به احتمال زیاد بوفون از بازی برابر رژیم صهیونیستی درون دروازه تیم ملی کشورش قرار خواهد داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید