قدردانی رسول خادم از گودرزی و هاشمی | اتاق خبر
کد خبر: 369436
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 21:21
رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، از پیام محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و همچنین کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک به جهت انتخاب وی به عنوان عضو هیات رئیسه اتحادیه جهانی تشکر کرد.

کیومرث هاشمی و رسول خادم

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، متن پیام رسول خادم به وزیر ورزش شرح زیر است:


"بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمود گودرزی  

وزیر محترم ورزش و جوانان  ایران

با سلام و احترام

بدینوسیله از ابراز محبت جنابعالی درباره حضور نماینده خانواده بزرگ کشتی ایران در هیات رییسه اتحادیه حهانی کشتی  قدردانی می نمایم. امیدوارم این انتخاب بتواند مناسبات جدیدی در فضای مدیریت کشتی در جهان ایجاد کند.، مناسباتی که با تلاش فدراسیون کشتی ایران و حمایت های وزارت محترم ورزش و جوانان و سایر دستگاه های مسوول، نقطه عطفی در  جهت توسعه کشتی در دنیا، حفظ کشتی در المپیک، و ارتقاء موقعیت مدیریتی و فنی کشتی ایران در جهان محسوب شود.

بار دیگر از پیام  صمیمانه جنابعالی برای حضور نماینده کشتی ایران در اتحادیه جهانی کشتی کمال  تشکر خود را اعلام می دارم".

همچنین پیام قدردانی رسول خادم از رئیس کمیته ملی المپیک به شرح زیر است:

"جناب آقای هاشمی

رییس محترم کمیته ملی المپیک

با سلام و احترام

بدینوسیله از پیام پرمهر جنابعالی قدردانی می نمایم. بی شک حمایت های مستقیم و راهنمایی های دلسوزانه آن برادر گرانقدر نقش موثری در کسب کرسی عضویت در هیت ریسه اتحادیه جهانی از سوی نماینده خانواده بزرگ کشتی ایران داشته است.

امیدوارم با تداوم حمایت ها و بهره گیری از تمامی ظرفیت های اجرایی و فنی بتوانیم، ضمن  تحکیم جایگاه مدیریتی کشتی ایران در مجامع بین المللی، گام های موثری برای توسعه کشتی در میان کشورهای مختلف، حفظ  کشتی در المپیک، و افزایش نقش آفرینی مدیریتی کشتی ایران  در دنیا داشته باشیم".

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید