نباید 2 امتیاز را از دست می‌دادیم | اتاق خبر
کد خبر: 369638
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 18:24
شجاعی:
هافبک تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید نباید دو امتیاز این بازی را از دست می‌دادند چرا که کسب سه امتیاز در انتخابی جام جهانی بسیار مهم است.

مسعود شجاعی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مسعود شجاعی درباره تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر اظهار کرد: همان طور که دیدید بازی خوبی بود و ما هم خوب بازی کردیم ولی همیشه بازی‌های خوب منجر به پیروزی نمی‌شود و انجام بازی خوب کافی نیست. باید در بازی‌های مقدماتی جام جهانی حتما سه امتیاز را کسب کنیم که بسیار مهم است.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ما مقداری جوان است و نیاز به کسب تجربه دارد. بازی به بازی بهتر می‌شویم و مطمئنم با تجربیاتی که از گذشته داشته‌ایم همیشه شرایط برای ما اینگونه آسان نخواهد بود. نمی‌توان به این فکر کرد که می‌توان این دو امتیاز را در بازی‌های بعد جبران کرد. باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم. 

او درباره شرایط نامساعد چمن ورزشگاه المپیک شن یانگ گفت: امروز چند بار چمن ورزشگاه را خیس کردند. قبل از بازی این کار را انجام دادند و مثل اینکه آن‌ها به بازی  در چنین زمین‌هایی عادت دارند. بازیکنان ما که در لیگ ایران شاغل هستند عادت به بازی در زمین‌های خشک دارند و شرایط زمین مساعد نبود. نمی‌توانیم این موارد را بهانه کنیم و باید دقت‌مان را بیشتر کنیم و از بازی‌های بعد نهایت استفاده را ببریم. امیدوارم در بازی‌های بعد جبران کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید