قهرمانی نفت در مرحله دوم دوومیدانی قهرمانی کشور | اتاق خبر
کد خبر: 369657
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 20:50
تیم نفت قهرمان مرحله دوم دوومیدانی قهرمانی کشور شد.

دوومیدانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در روز پایانی مرحله دوم رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که با حضور 190 ورزشکار در قالب 17 تیم باشگاهی و استانی در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، تیم نفت تهران با کسب  189 امتیاز قهرمانی شد.

تیم ذوب آهن اصفهان با کسب 172 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم پارس مهر فارس با کسب 144 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

هم‌چنین تیم‌های نیروی زمینی ارتش، مقاومت، عقاب نیروی هوایی ارتش، خلیج فارس بوشهر و ستارگان قومس به ترتیب عنوان های چهارم تا هشتم را از آن خود کردند.

نتایج روز پایانی مسابقه‌ها به شرح زیر است:

- 200 متر:
1- علی خدیور - ذوب آهن اصفهان - 21:11 ثانیه
2- منهدی رحیمی - ذوب آهن اصفهان - 21:86 ثانیه
3- سجاد زارع - مقاومت - 21:98 ثانیه

- 800 متر:
1- امیر مرادی - ذوب آهن اصفهان - 1:50:61 دقیقه
2- مسلم نیادوست - نفت تهران - 1:51:63 دقیقه
3- پژمان یارولی - نیروی زمینی ارتش - 1:51:83 دقیقه

- 400 متر بامانع:
1- میلاد رمضانی - ذوب آهن اصفهان - 52:15 ثانیه
2- جواد شوریابی - نیروی زمینی ارتش - 52:20 ثانیه
3- محمدرضا رحمانی - نیروی زمینی ارتش - 52:21 ثانیه

- 3000 متر بامانع:
1- حسین کیهانی - نفت تهران - 9:17:98 دقیقه
2- احمد فرود - نفت تهران - 9:18:85 دقیقه
3- جلیل ناصری - نیروی زمینی ارتش - 9:21:79 دقیقه

- پرتاب نیزه:
1- یونس یوسف وند - مقاومت - 71.50 متر
2- ایوب آرخی - نفت تهران - 71.40 متر
3- امید تاجی - نفت تهران - 71.14 متر

- پرش ارتفاع:
1- کیوان قنبرزاده - نفت تهران - 2.18 متر
2- محمدرضا وظیفه دوست - نیروی زمینی ارتش - 2.05 متر
3- آرین زرعکانی - عقاب نیروی هوایی ارتش - 2.00 متر

- پرش سه گام:
1- وحید صدیق - نفت تهران - 15.68 متر
2- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 15.16 متر
3- محمد قائدزاده - ذوب آهن اصفهان - 14.54 متر

-  نیمه ماراتن:
1- مهدی شریفی - نفت تهران - 1:12:48 ساعت
2- ارسلان محمودیان - پارس مهر فارس - 1:15:52 ساعت
3- حسن صالحی امین - نیروی زمینی ارتش - 1:16:16 ساعت

- پرتاب چکش:
1- پژمان قلعه نویی - نفت تهران - 66.10 متر
2- مهدی محمدی - پارس مهر فارس - 63.90 متر
3- اکبر هلالی - پارس مهر فارس - 54.90 متر

- 10000 متر:
1- محمدرضا ابوترابی - نفت تهران - 31:47:23 دقیقه
2- حسن عابدی - ذوب آهن اصفهان - 31:47:86 دقیقه
3- علی اکبر بذری - نیروی زمینی ارتش - 31:57:68 دقیقه

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید