فعالیت ۳۵۰۰ دانش آموز و دانشجو نخبه کمیته امداد در جایگاه حکومتی | اتاق خبر
کد خبر: 369884
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 17:37
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: ۳۵۰۰ نخبه در میان دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجلس و مقامات حکومتی فعالیت می کنند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، سید پرویز فتاح ظهر پنجشنبه در سی‌ و چهارمین همایش اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی استان‌های کشور با نام «رهپویان ولایت» اظهار کرد: از عجایب حرم اما رضا(ع) سادگی اجابت این امام رئوف است که به همین منظور از خدا درخواست داشتم اردوهای دانش آموزان و دانشجویان در مشهد برگزار شود که به یمن سریع الاجابت بودن امام رضا(ع) این امر در حال تحقق است.

وی افزود: متاسفانه آمار اردوهای برگزار شده خوب نبوده است و نباید فردی در دوران دانشجویی برای اولین بار به زیارت امام رضا(ع) بیاید.

وی  به اهمیت اراده اشاره کرد و افزود: فقر و نداری نمی‌تواند مانعی در برابر انجام امور ایجاد کند بلکه اراده‌ها، حصارها را می‌شکنند تا جائیکه سه هزار و ۵۰۰ نخبه در میان دانش آموزان و دانشجویان در مجلس و مناصب حکومتی فعالیت می کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) یادآور شد: در سال گذشته ۱۵۰ هزار خانوار از پوشش کمیته امداد امام خمینی با عزت و احترام خارج شدند که عامل آن دانشجویان و جوانانی بودند که اراده کردند بر روی پای خود بایستند و مستقل باشند که زیباترین لحظه در کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

فتاح در ادامه گفت: مومنین و متدینین تردید نداشته باشند که به‌فضل الهی همه اتفاقات منطقه به‌نفع جمهوری اسلامی ایران تمام می‌شود زیرا دعای خیر ایتام پشت سر انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه ما تولید کننده فقر نیستیم و فقر در جای دیگر ایجاد می‌شود اظهار کرد: دولت و اقتصاد باید به‌ گونه ای باشد که فقر از جامعه رخت بربندد و کمیته امداد به فعالیت خود در زمینه تأمین اجتماعی بپردازد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: سال گذشته ۱۰۰ هزار نفر از کمک ‌هزینه تهیه جهیزیه از کمیته امداد امام خمینی(ره) بهره مند شدند که این میزان باید در آینده بیشتر شود .

نظرات
ADS
ADS
پربازدید