نمایندگی های ایران خودرو دوشیفته می شوند | اتاق خبر
کد خبر: 370202
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1395 - 06:40
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو در راستای ارائه خدمات نوین و ارتقای رضایت مشتریان، برخی نمایندگی‌های مجاز خود را در شیفت عصر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ فعال کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اخبار خودرو ، مدیر عامل ایساکو با اعلام این خبر افزود: با توجه به نزدیک شدن پایان تابستان و افزایش سفرهای شهروندان، برخی نمایندگی‌های مجاز ایساکو، خدمات خود را در دو شیفت کاری به دارندگان محصولات ایران خودرو ارایه خواهند کرد.

سید رضا حسینی در ادامه گفت: این طرح به منظور تسهیل دسترسی مشتریانی که صبح‌ها امکان تحویل خودرو به نمایندگی را ندارند برنامه‌ریزی و اجرا شده است.

وی درعین حال تاکید کرد: ملاک انتخاب نمایندگی‌های شیفت عصر کسب امتیاز مناسب در شاخص‌های عملکردی خدمات است.

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو افزود: در راستای افزایش رضایت مشتریان، شرکت ایساکو به صورت مستمر برنامه‌های جدید و متفاوتی را تدوین و اجرایی می‌کند که حضور نمایندگان در شیفت دوم برای پذیرش و سرویس‌دهی نیز از جمله این اقدامات بوده و به منظور رفاه حال مشتریان کلید خورده است.

حسینی افزود: در فاز اول این طرح که از سیزدهم شهریورماه در کلان‌شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و اهواز عملیاتی شده، نمایندگی‌های منتخب موظفند پس از پایان ساعت کاری معمول خود، اقدام به پذیرش خودروها کرده و نسبت به انجام تعمیرات سبک آن‌ها اقدام کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: تعداد نمایندگی‌های دارای نوبت دوم به مرور افزایش یافته و در آینده مشتریان به راحتی می توانند در خصوص زمان مراجعه به نمایندگی‌ها حق انتخاب کامل داشته باشند.

مدیر عامل ایساکو در خصوص دریافت نوبت پذیرش تعمیرگاه‌ها در شیفت صبح و عصر گفت: علاوه بر راه‌هایی که از گذشته برای نوبت‌دهی وجود داشته، مدتی است که امکان ثبت نوبت به صورت آنلاین از سامانه همراه ایساکو نیز به وجود آمده و قطعا سهولت کاربری این سامانه، باعث ترغیب مشتریان به استفاده از آن در مراجعات بعدی خواهد شد.

وی در پایان به افزایش میزان رضایت مشتریان ایساکو در بهار سال جاری طبق نتایج اعلام شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اشاره کرد و گفت: این افزایش در شاخص‌هایی چون نحوه نوبت‌دهی،‌ مدت زمان پذیرش، سهولت دسترسی به نمایندگی‌ها، کیفیت خدمات ارائه شده توسط نمایندگی، مشاهده شده و پیش‌بینی می‌شود با فعال شدن شیفت عصر نمایندگی‌ها، در پایان سال ۹۵ شاهد رشدی جهشی در این حوزه باشیم.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید