شرایط جدید فروش میتسوبیشی Mirage | اتاق خبر
کد خبر: 370421
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 05:28
آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن ، شرایط فروش جذابی رابرای Mirage، ارزان ترین خودروی وارداتی غیر چینی بازار در نظر گرفته است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اخبار خودرو، میتسوبیشی میراژ یک هاچ بک کوچک شهری در سگمنت B است که با خودروهایی همچون هیوندای آی ۲۰، کیا پیکانتو، مزدا۲ و رنو کلیو در یک سگمنت است . این خودرو از آپشن های رفاهی و ایمنی همچون گیربکس اتوماتیک  CVT ، فرمان تمام برقی ،سنسور پارک عقب و دوربین دنده عقب برخوردار است . این خوردو کم مصرف ترین خودروی ایران و یکی از کم مصرف ترین خودروهای جهان است . مصرف جاده ای  میراژ ۳٫۹ لیتر و مصرف ترکیبی آن ۴٫۶ در هر ۱۰۰ کیلومتر است .

آرین موتور نماینده رسمی این برند اصیل و باکیفیت ژاپنی، میتسوبیشی میراژ را با شرایط ویژه ای به فروش می رساند، در شرایط فروش نقدی میراژ ۲۰۱۶ با قیمت ۷۱٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان و تخفیفی معادل ۴ میلیون تومان وزمان تحویل ۱۰ روز کاری به فروش می رسد.

در شرایط خرید اقساطی میراژ ۲۰۱۶ با پیش پرداختی معادل ۳۸ میلیون تومان به مشتریان عرضه می گردد و مابقی بهای خودرو به صورت وام ۱۵ ماهه بدون بهره ارائه می شود. زمان تحویل در روش فروش اقساطی نیز معادل ۱۰ روز کاری است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید