علی‌رغم صحبت برخی، داربی بازی بزرگی است | اتاق خبر
کد خبر: 370739
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 05:59
خوردبین‌:
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید علی‌رغم اظهارات برخی که می‌گویند داربی هم مانند سایر بازی‌هاست، به نظرش این بازی، دیدار بزرگ و حساسی است.

محمود خوردبین

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خوردبین با تسلیت به بهادر عبدی به خاطر درگذشت پدر و مادرش در سانحه رانندگی اظهار کرد: داربی بازی مهمی است. هرچقدر هم بگویند که این بازی معمولی است به نظرم داربی مهم‌ترین بازی فوتبال ایران است و مورد توجه همه قرار می‌گیرد. شکر خدا خدا بازیکنان‌مان از نظر بدنی و روحی سرحال هستند و در طول هفته گذشته تمرین‌های خوبی را سپری کرده‌ایم. یک تساوی خوب در تبریز کسب کردیم و فکر می‌کنم می‌توانیم نتیجه خوبی را هم در داربی کسب کنیم.

او درباره وضعیت استقلال و اینکه گفته می‌شود در صورت شکست این تیم منصوریان از هدایت آبی‌پوشان کنار گذاشته می‌شود گفت: این موضوع به ما ربطی ندارد. ما فوتبال خودمان را بازی می‌کنیم و تیم‌های دیگر بر اساس عملکرد ما آماده می‌شوند. مربی ما تمرینات و تاکتیک‌های مورد نظرش را در نظر گرفته است.

سرپرست پرسپولیس درباره مصدومیت چند بازیکن این تیم مانند رضاییان، حسینی، امیری و گولج ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله این بازیکنان به خصوص رضاییان و حسینی آماده می‌شوند. وضعیت امیری تا حدودی مبهم است چرا که او هنوز هم احساس درد می‌کند و مصدومیتش شدیدتر از سایرین است.

خوردبین با بیان اینکه این دیدار پنجاه و سومین داربی او محسوب می‌شود، گفت: تیم ما از نظر جدول رده‌بندی و روحی و روانی بالاتر از حریف است و به دنبال این هستیم که برنده بازی شویم. به نظرم تیمی که از نظر روحی و روانی خوب باشد برنده بازی می‌شود و فوتبال در درجه دوم قرار دارد. ما تلاش زیادی برای این بازی کردیم و به دنبال این هستیم که بر حریف‌مان غلبه کنیم. فکر می‌کنم علیپور، طارمی و مسلمان در این بازی گلزنی می‌کنند.

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه از کدام داربی‌ها خاطره دارد، گفت: داربی‌ای که با گل من به تساوی کشیده شد بسیار خوب بود و در سال‌های اخیر هم داربی 4-2 سال گذشته و بازی‌ای که با گلزنی کریم باقری 2 بر یک شد را بسیار دوست دارم.

او درباره قضاوت علیرضا فغانی در این دیدار گفت: به او تبریک می‌گویم چرا که او تا به حال توانسته دیدارهای بزرگی مانند فینال المپیک را قضاوت کند. در این بازی همه چیز دست اوست و فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشد.

خوردبین درباره صندلی‌گذاری طبقه دوم ورزشگاه و کاهش ظرفیت آن گفت: بلیت‌فروشی که به پایان رسیده اما فکر می‌کنم باز هم هواداران هر طور شده خودشان را به ورزشگاه می‌رسانند و تعداد حاضران بیش از ظرفیت ورزشگاه خواهد بود.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید