پرسپولیس سه بر یک می‌برد | اتاق خبر
کد خبر: 370946
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1395 - 10:30
پیوس:
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در داربی هشتادو سوم با گلزنی طارمی سه بر یک پیروز خواهد شد.

فرشاد پيوس

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرشاد پیوس درباره داربی هشتاد و سوم، اظهار کرد: پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم مرا  به یاد تیم دهه‌های شصت و هفتاد پرسپولیس می‌اندازد. البته آن زمان ما خیلی بهتر بودیم، اما الان هم پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی دارد که در روند بازی تاثیرگذار هستند.

وی افزود: فکر می‌کنم در داربی تیمی که نیکمت قدرتمندی داشته باشد پیروز میدان می‌شود. پرسپولیس هم نیمکت خیلی خوبی دارد.  احمد نوراللهی، علی علیپور، رامین رضاییان از بازیکنانی هستند که وقتی وارد زمین می‌شوند روند بازی را تغییر می‌دهند. پرسپولیس با اتکا به این بازیکنان پیروز داربی هشتاد و سوم خواهد شد.

پیوس ‌اضافه کرد: البته داربی هشتاد و سوم شرایط ویژه‌ای دارد، زیرا در این بازی استقلال در لیگ به پیروزی نرسیده و انگیزه زیادی دارد تا مقابل پرسپولیس پیروز شود. همین انگیزه بالای استقلالی‌ها کار را برای شاگردان برانکو ایوانکوویچ سخت خواهد کرد. علیرضا منصوریان می‌داند اگر در این دیدار به پیروزی برسد یک فصل راحت خواهد بود. آنها از بازیکنان خوبی همچون فرشید اسماعیلی بهره می‌برند که عملکرد خوبی داشته است، اما باز هم می‌گویم که پرسپولیس بازیکنان خوبی در اختیار دارد.

مهاجم سابق پرسپولیس در ادامه صحبت‌های خود درباره عملکرد مهدی طارمی هم، گفت‌: طارمی نسبت به فصل گذشته افت محسوسی داشته است، اما من شک ندارم او در داربی گلزنی می‌کند. همه نگاه‌ها در این دیدار به اوست و طارمی با انگیزه بالایش به دوران اوج خود باز می‌گردد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که نتیجه‌ بازی را چگونه پیش‌بینی می‌کند، خاطر نشان کرد:‌ با احترام به استقلالی‌ها فکر می‌کنم پرسپولیس سه بر یک برنده داربی باشد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید