دولت عدالت را که یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی می‌داند | اتاق خبر
کد خبر: 371048
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 00:51
وزیر کشور:
وزیر کشور با بیان اینکه اعتقاد دولت بر این است که عدالت را که یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی است، اجرا کند، بیان کرد: امروز آب رسانی به روستاها و طرح گازرسانی به رودبار را داشتیم و هم اکنون هم یک پروژه آبیاری تحت فشار افتتاح شد .

اتاق خبر: وزیر کشور با بیان اینکه اعتقاد دولت بر این است که عدالت را که یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی است، اجرا کند، بیان کرد: امروز آب رسانی به روستاها و طرح گازرسانی به رودبار را داشتیم و هم اکنون هم یک پروژه آبیاری تحت فشار افتتاح شد که با این کار راندمان کار تا 80 درصد افزایش پیدا می‌کند که بی نظیر است.

عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز (پنجشنبه) در حاشیه مراسم افتتاح طرح‌های آبیاری تحت فشار رودبار جنوب با حضور در یکی از خانه‌های کپری مردم رودبار جنوب در جمع خبرنگاران گفت: توجه به روستاها به خصوص روستاهای این مناطق به واسطه اینکه از لحاظ تاریخی عقب ماندگی زیادی را تحمل کرده‌اند در اولویت کاری دولت است.

وی با بیان اینکه اعتقاد دولت بر این است که عدالت را که یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی است، اجرا کند، بیان کرد: امروز آب رسانی به روستاها و طرح گازرسانی به رودبار را داشتیم و هم اکنون هم یک پروژه آبیاری تحت فشار افتتاح شد که با این کار راندمان کار تا 80 درصد افزایش پیدا می‌کند که بی نظیر است.

وزیر کشور تاکید کرد: ظرف دو سال گذشته 5000 هکتار به سیستم آب منطقه اضافه شده و برنامه دارند که 6000 هکتار دیگر را به این سیستم تجهیز کنند.

رحمانی فضلی گفت: وظیفه همه ما این است که با رویکرد مناطق محروم این عقب ماندگی را به سرعت جبران کنیم.
منبع: ایسنا
95103
نظرات
ADS
ADS
پربازدید