تلاش برای اجرایی شدن خط آهن اهواز به شهرکرد | اتاق خبر
کد خبر: 371051
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 01:34
استاندار خوزستان گفت: به طور جدی پیگیر اجرایی شدن راه آهن اهواز به شهرکرد که ایذه هم جزو آن است، هستیم.

اتاق خبر: غلامرضا شریعتی ، در مسیر جاده ایذه تلاش های خوبی در حال انجام است و روز گذشته پیگیری کردیم تا جاده هفتکل به ایذه چهار خطه شود، ایذه به دهدز نیز در حال چهار خطه شدن است.

وی در ادامه خبر داد: بیمارستان باغملک که سال ها پروژه اش راکد بود با پیگیری های لازم دوباره فعال شده است.

استاندار خوزستان افزود: همچنین پمپ بنزین میداوود فعال شده و بیمارستان ایذه نیز در حال ساخت است که امیدوارم به سرعت پیش برود.

شریعتی بیان کرد: راه و شهرسازی استان در راه های روستایی بعضا در حال کار کردن است و برای بحث آب شرب مردم ایذه در حال تلاش هستیم که لوله های آن خریداری شده و امیدواریم از لحاظ آب شرب نیز مشکلات آنها حل شود.

وی عنوان کرد: در زمینه کشاورزی اقداماتی صورت گرفته تا ۵۶ هزار هکتار از اراضی باغملک، ایذه، مسجدسلیمان و هفتکل زیر کشت آبی برود. البته هنوز نهایی نشده ولی کار در مسیر افتاده و امید می رود با تمهیدات اندیشیده شده بخشی از عقب ماندگی هایی که نسبت به ایذه و باغملک شده، جبران شود.

استاندار خوزستان یادآور شد: به طور جدی پیگیر اجرایی شدن راه آهن اهواز به شهرکرد که ایذه هم جزو آن است، هستیم که در گردشگری و اقتصاد این شهر تحولاتی را ایجاد می کند. این طرح جزو قول های رئیس جمهور به مردم چهارمحال و بختیاری است که به همراه مسئولان این استان پیگیر اجرایی شدن هر چه سریعتر آن هستیم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید