یک امتیاز ارزشمند از یوونتوس گرفتیم | اتاق خبر
کد خبر: 371105
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 10:28
سامپائولی:
سرمربی سویا از کسب تساوی برابر یوونتوس خوشحال است و تاکید کرد که تیمش یک امتیاز ارزشمند را به دست آورده است.

اتاق خبر: سویا در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا یک امتیاز ارزشمند را دشت کرد. این تیم که در خانه یوونتوس به میدان رفت به تساوی بدون گل دست یافت.
خورخه سامپائولی سرمربی آرژانتینی سویا از کسب این تساوی خارج از خانه راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: برابر حریفی خوب و در ورزشگاهی که بازی در آن سخت است، به میدان رفتیم. از نتیجه به دست آمده رضایت دارم و براین باور  هستم که یک امتیاز ارزشمند را به دست آوردیم. یوونتوس تیم بسیار خوبی است و در بعضی از دقایق بازی مجبور بودیم که به عقب برگردیم و بازی دفاعی را در دستور کار خود قرار دهیم.
او ادامه داد: کسب یک امتیاز در بازی نخست لیگ قهرمانان اروپا آن هم در خانه یوونتوس نتیجه خوبی به شمار می آید. بازیکنان سویا تلاش زیادی از خود نشان دادند. به ویژه سنگربان تیم که شب بسیار خوبی را پشت سرگذاشت و در کسب این امتیاز سهم بسزایی داشت.
سرمربی سابق آلبی سلسته در پایان سخنان خود گفت: باید از این امتیازی که به دست آورده ایم خوشحال باشیم. کار ما تازه شروع شده است. بازیهای سخت تری در انتظار ماست. هر دیدار برای خود یک فینال است و باید بازی به بازی بهتر ظاهر شویم.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید