برای قرارگرفتن در جمع برترین‌ها در کلمبیا هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 371169
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 18:40
ناظم‌الشریعه:
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از پیروزی تیمش برابر مراکش در کنفرانس مطبوعاتی حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

محمد ناظم الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره پیروزی برابر مراکش گفت: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و ملی پوشان با تلاش و پشتکار توانستند پیروز میدان شوند. این بازی باعث شد تا تماشاگران از یک مسابقه خوب لذت ببرند. این باخت چیزی از ارزش‌های مراکش کم نمی‌کند. این برد سخت را به بازیکنانم تبریک می‌گویم. سخت کوشی تیم مراکش، بازی را برای ما سخت تر از قبل کرد چرا که این تیم بسیار تکنیکی بود.

وی ادامه داد: از اکنون به فکر بازی آذربایجان هستیم. چرا که این دیدار سخت تر از بازی برابر مراکش است.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که شانس خود را برای صعود به دور بعدی چطور می‌بینید؛ گفت: ما برای صعود به دور بعد و قرار گرفتن در بین برترین‌های جهان در کلمبیا حضور داریم. با توجه به اینکه بازی‌های تدارکاتی کمتری برای حضور در این تورنمنت بزرگ داشتیم، این بازی‌ها برای ما حکم رقابت‌های تدارکاتی دارد تا در مراحل بعدی با آمادگی بیشتری به مصاف رقبای خود برویم. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا به عنوان تیم دوم صعود کنیم.

ناظم الشریعه در پاسخ به اینکه چه شناختی از تیم آذربایجان دارید در ادامه بیان کرد: فیلم بازی‌های این تیم را آنالیز کرده و در دو مسابقه‌ای که انجام داده، آنها را زیر نظر داشتیم. این تیم از بازیکنان برزیلی استفاده می‌کند. دارای تکنیک و تاکتیک خوبی است. بازی سخت و همچنین جذابی را پیش رو داریم.

وی در پایان درباره سطح تیم مراکش که مقابل تیم ایران که یکی از برترین های جهان قرار گرفته است، گفت: مراکش تیم خوبی است. در دوره‌های قبل در جام جهانی حضور داشته و با ایران نیز هم‌گروه بوده است. نتایج به دست آمده نیز همیشه نزدیک بوده و معتقدم مراکش دارای تاکتیک و تکنیک بالایی است. این تیم برای ما قابل احترام است و ما به عنوان حریف جدی و سخت به آن نگاه می کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید