کنایه سنگین آردا توران به اتلتیکومادرید | اتاق خبر
کد خبر: 371335
تاریخ انتشار: 28 شهریور 1395 - 04:37
هافبک کنونی بارسلونا به باشگاه پیشین خود کنایه زد.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، آردا توران در مصاحبه با شبکه Ntvspor درباره بارسلونا، اتلتیکومادرید و ترکیه و تیم‌ ‌ملی کشورش صحبت کرد. هافبک بارسلونا این باشگاه را بهترین تیم دنیا عنوان کرد و گفت‌: بارسا از همه لحاظ برترین تیم جهان است اما سازگاری با سیستم این تیم آسان نیست. اکنون احساس می‌کنم عضوی از باشگاه هستم. این احساس را دوست دارم.

بازیکن ترکیه‌ای درباره اتلتیکو تیم سابقش نیز اظهار کرد: در اتلتیکو دوران خوبی را پشت سر گذاشتم و مشکلی نداشتم. گیل مارین، انسان خوبی است و رابطه دوستانه‌ای دارد. اتلتیکو از زمانی که از این تیم خارج شدم، هیچ جامی را کسب نکرده است. گاهی اوقات بر سر این موضوع با دوستانم با اتلتیکو شوخی می‌کنم.

آردا توران همچنین لیونل مسی را بهترین بازیکن تاریخ جهان عنوان کرد و افزود: او خیلی با هوش است. انسان خوب و بازیکن خیلی بزرگی است. همچنین شوخ طبع است. از بیرون به نظر نمی رسد این چنین باشد اما خیلی شوخ است.

برخی رسانه‌ها در تابستان اعلام کردند بارسا قصد فروش هافبک ترکیه‌ای را دارد. توران که از این موضوع عصبانی شده بود، در این زمینه هم گفت‌: بارسا هرگز نمی‌خواست مرا بفروشد. هیچ چیزی در این باره نشنیدم ولی در ترکیه چنین موضوعی را مطرح کردند. خودم را برای این فصل به خوبی آماده کردم. در شرایط فیزیکی خوبی قرار دارم. توانایی‌هایم را هنگامی که در گوش چپ بودم نشان دادم. بارسا به من اعتقاد دارد. هر کاری که بتوانم برای باشگاه انجام می‌دهم.

بازیکن بارسلونا درباره اختلاف به وجود آمده در تیم‌ ‌ملی کشورش هم اظهار کرد: کاپیتان تیم هستم به همین علت از طریق بازیکنان با مسئولان فدراسیون صحبت کردم. به خاطر تیم‌ ‌ملی اذیت شدم. فصل گذشته در سپتامبر و اکتبر آسیب‌دیدگی‌ داشتم و باید با کفش خاصی می‌دویدم. بارسا نمی‌خواست به خاطر آسیب‌دیدگی‌، تیم‌ ‌ملی ترکیه را همراهی کنم. به تیم‌ ‌ملی کشورم علاقه خاصی دارم. از کارهایی که برای این تیم انجام دادم، احساس غرور می‌کنم. فاتح تریم به من گفته بود که باید از ترکیه عذرخواهی کنم چون رفتارم نادرست بوده است. اگر مشکلی وجود داشت، تریم باید رو درو با ما صحبت می‌کرد. با تریم صحبت نکردم زیرا بعضی از سخنانش مرا رنجاند.

انتهای پیام/

کد:94108

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید