بازیکنان اینتر بی‌روحیه و ناامید هستند | اتاق خبر
کد خبر: 371564
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 04:23
موراتی:
رئیس سابق باشگاه اینتر به انتقاد از بازیکنان این تیم پرداخت و تاکید کرد که آنها ناامید و بی روحیه بازی می کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اینتر در فصل جدید رقابت های سری A  با وجود این که نیمکت خود را تغییر داده است اما نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. نرآتزوری از سه بازی خود تنها چهار امتیاز کسب کرده است و از همین هفته های نخست اختلاف این تیم با صدر جدول رده بندی زیاد شده است.

ماسیمو موراتی به انتقاد از سبک بازی این تیم پرداخت. او گفت: بازیکنان اینتر بدون شور و حماسه بازی می کنند. آنها ناامید به نظر می رسند و از همین ابتدای لیگ، تلاشی برای پیروزی شدن از خود نشان نمی دهند. شاگردان دی‌بوئر اگر می خواهند خوب نتیجه بگیرند، باید با قلب خود بازی کنند.

رییس پیشین باشگاه اینتر که در دوران ریاست وی و مربیگری ژوزه مورینیو در این تیم، سه‌گانه را کسب کرد، درباره دی بوئر اظهار کرد: هنوز بسیار زود است که درباره این مربی قضاوت کنیم. باید به او فرصت لازم را دارد تا تفکراتش را در تیم اجرا کند. تغییر مربی در شرایط کنونی به هیچ وجه فایده ندارد و نباید چنین کاری را انجام داد.

اینتر در حساس‌ترین بازی هفته چهارم رقابت های سری A باید به مصاف یوونتوس برود و پیروز شدن در این دیدار می تواند شرایط این تیم را بسیار بهتر کند. هم چنان که شکست هم می تواند این تیم را از همین ابتدای فصل وارد بحران کند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید