هشدار جدی سرمربی استقلال خوزستان به بازیکنان تیمش | اتاق خبر
کد خبر: 371879
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1395 - 09:25
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اعلام هشدار جدی نسبت به بازیکنان تیمش گفت: از همین امروز تا زمانی که بازیکنی لیاقت واقعی خود را به من ثابت نکند جایی در ترکیب ثابت تیم نخواهد داشت و باید روی نیمکت بنشیند.

اکبر پورموسوی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سید علی اکبر پورموسوی در نشست مطبوعاتی پایان دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پیکان تهران اظهار کرد: ابتدا جا دارد از هواداران و مردم خوزستان بابت این شکست عذرخواهی کنم که البته این عذرخواهی من بیشتر از جانب بازیکنانی است که امروز باعث شکست تیم‌مان شدند.

وی ادامه داد: باور کنید ما تمام دقایق این بازی را پیش‌بینی کرده بودیم و تیم پیکان را آنالیز کرده بودیم. به خصوص روی ضربات ایستگاهی ولی بچه‌های ما میدان فوتبال را با میدان تنیس فوتبال اشتباه گرفته بودند که جا دارد از این بابت از مردم خوزستان عذرخواهی کنم. مطمئنم روزهای خوبی را در آینده خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره اینکه تیمش در این بازی آن استقلال همیشگی نبود نیز خاطرنشان کرد: از روز اول وقتی با بازیکنان صحبت کردیم به این باور رسیده بودیم که بازیکنان باید مثل فصل قبل باانگیزه بازی کنند. خوشبختانه در قسمت جلو و خط حمله ما بازیکنان آن شرایط گذشته را دارند اما این موضوع متاسفانه در خط دفاع ما وجود ندارد و کمی بازیکنان ما در این خط دچار غرور شدند. شاید اشتباه من بوده است که از روز اول مسئولیت شکست را برعهده گرفتم. این بازیکنان متاسفانه قدر خودشان را نمی‌دانند و حرفه‌ای فکر نمی‌کنند. امیدوارم امروز این شکست درس عبرتی برای بازیکنانی شود که باعث رقم خوردن این نتیجه شدند.

پورموسوی تصریح کرد: در بخش حمله به راحتی خلق موقعیت می‌کنیم ولی در نواختن ضربات آخر کم‌دقت هستیم. در بخش دفاع اصلا تمرکز نداشتیم و روی سه توپ بیخود، سه گل دریافت کردیم که این درست همان چیزی است که در بازی‌های گذشته هم برای ما رقم خورد. به این باور رسیدم که باید بازیکنانم را از لحاظ فکری تغییر دهم و این انگیزه را نیز در بین بازیکنان ذخیره به وجود آورم که می توانند جایگزین بازیکن اصلی در زمین باشند. از امروز نیز می گویم که هر بازیکنی که خود را به من ثابت نکند باید روی نیمکت بنشیند.

وی در خصوص اینکه چه موقع این ضعف‌های تیم برطرف خواهد شد نیز بیان کرد: ضعفی که بازیکنان ما دارند با تمرین برطرف نخواهد شد بلکه آن‌ها باید فکرشان را تغییر دهند. بازیکن نباید با یک تنه به روی زمین بیفتد چراکه فوتبال درگیری و برخورد دارد. اصلا دنبال این نیستیم که به این شکل بازی کنیم. باید جوری بازی کنیم که حریف جرات نکند به ما نزدیک شود که متاسفانه در این مدت علی رغم تمام صحبت‌هایی که با خط دفاعی‌مان انجام دادیم هنوز در این خط مشکل داریم. امیدوارم از هفته آینده بازیکنان ذخیره‌مان بیایند و جایگزینان خوبی برای سایر بازیکنان باشند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید