اشتباهات فردی برد را از ما گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 372006
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 12:34
مهاجری:
سرمربی پدیده گفت: متاسفم که اشتباهات فردی مانع از برد ما شد و سه امتیاز را از ما گرفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد رضا مهاجری سرمربی پدیده در نشست خبری پس از بازی برابر نفت آبادان گفت: خدا را شکر می‌کنم. ما تحت فشار بسیار زیادی بودیم و حتی در زمان حمله با خوردن گل سوم فشار روی ما دوچندان شد ولی باز هم می‌توانستیم به جای ۱ امتیاز به ۳ امتیاز بازی برسیم.
وی افزود: بحث اصلی من راجع به محسن یوسفی است. به گواه ابراهیم صادقی که بازیکن با تجربه و قدیمی سایپا است، یوسفی لفظی را نه به بازیکن حریف یا هواداران که به بازیکن تیم خودمان گفت که معنای آن طبل تو خالی می‌شود. چرا در تیم‌های متمول پس از گذراندن ۵۰ درصد از محرومیت بازیکنانشان بخشیده می‌شوند اما بازیکنان ما اینطور نمی‌شوند؟
مهاجری در این رابطه خاطرنشان کرد: در روزی که ما بازیکنانی مانند کفشگری را نداریم نداشتن یوسفی بیشتر از همیشه به ما ضربه می‌زند. ما تماس می‌گیریم و می‌گویند حکم را گم کرده اند و این باعث می‌شود ما و سایر تیم ها به سمت لابی‌گری بروند.
وی درباره ادامه فصل گفت: امسال قطعا تیم ما بین ۶ تیم اول فصل خواهد بود و من مدیون فوتبال خراسان هستم. ما به تیم پدیده متعهدیم و در رابطه نیمه دوم همین باعث شد تلاشی بیشتر از همیشه داشته باشیم.
سرمربی پدیده همچنین در انتها در رابطه با یونس شاکری گفت: پنالتی زن اول تیم ما محسن یوسفی است ولی در این بازی من تحت تاثیر بازی بودم و دیدم یونس پشت توپ رفت ولی اینها مهم نیست و قطعا بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید