همه باشگاه‌ها باید از تیم ملی حمایت کنند | اتاق خبر
کد خبر: 372195
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 03:49
خوردبین:
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید در حال‌ حاضر همه باشگاه‌ها باید از تیم ملی حمایت کنند. ‌

محمود خوردبین

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خوردبین، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان، اظهار کرد: خوشحالیم که برد خوبی را در اصفهان به دست آوردیم. از این بابت واقعا راضی هستیم. ما از همان ابتدا هم برای کسب پیروزی وارد میدان شده بودیم و با این استراتژی بازی را انجام دادیم.

وی در ادامه درباره این که پرسپولیس پس از 13 سال در اصفهان به پیروزی رسیده است، تصریح کرد: سال‌ها بود که سپاهان را در اصفهان شکست نداده بودیم،  ولی با تدابیری که کادرفنی اندیشید و تلاشی که بازیکنان انجام دادند، توانستیم این طلسم را بشکنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این سوال که شرایط حضور تیم فوتبال پرسپولیس در جام حذفی چگونه خواهد بود، در این زمینه  توضیح داد: در مورد حضورمان در جام حذفی باشگاه تصمیم گیری می‌کند و موضع رسمی را اعلام خواهد کرد.

خوردبین همچنین به دو دیدار حساس تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران مقابل تیم‌های‌ ‌ملی ازبکستان و کره جنوبی اشاره کرد و گفت‌: ما دو بازی حساسی را پیش این دو تیم داریم. امیدواریم که تیم‌ ‌ملی در مقابل آنها به پیروزی برسد. وقتی نام ایران پیش می‌آید دیگر همه چیز را کنار می گذاریم و فقط از تیم‌ ‌ملی فوتبال  حمایت می‌کنیم. ما شش ملی پوش داریم. سه، چهار بازیکن دیگر از تیم ما به تیم‌ ‌ملی دعوت شده‌اند. در حال‌ حاضر که تیم‌ ‌ملی در اردو به سر می‌برد همه باید دست به دست هم دهند و از تیم‌ ‌ملی حمایت کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید