هدف‌مان قهرمانی در لیگ برتر است | اتاق خبر
کد خبر: 372537
تاریخ انتشار: 5 مهر 1395 - 11:23
سرمربی تیم فوتسال بانوان حفاری:
سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری می‌گوید هدف تیمش در لیگ برتر کشور، رسیدن به عنوان قهرمانی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، زیور بابایی در خصوص دیدار این هفته تیمش برابر نماینده تبریز، اظهارکرد: ‌جمعه هفته جاری میزبان نماینده تبریز هستیم. تیم‌های تبریزی نوپا و ناشناخته هستند ولی ما برای این بازی آماده هستیم.

وی افزود:‌ در بازی هفته گذشته موفق شدیم با نتیجه 6 بر یک نماینده کرمان را شکست دهیم. ما در این مسابقه موقعیت‌های گلزنی بسیاری را از دست دادیم. باید از تمام فرصت‌های‌مان استفاده کنیم، چرا که تفاضل گل، در پایان فصل خیلی به دردمان می‌خورد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری با بیان این‌که سه قهرمانی متوالی در لیگ و همچنین نایب‌قهرمانی سال گذشته را در کارنامه‌مان داریم، گفت:‌ وقتی باشگاهی تیم می‌بندد، انتظار قهرمانی دارد و ما هم در این راستا تلاش‌مان را می‌کنیم تا با آن‌چه در توان بازیکنان‌مان است، ‌امسال برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم.

وی در ارزیابی از تیم‌هایی که امسال در لیگ برتر شرکت دارند، عنوان کرد: امسال تیم‌های خوبی از جمله دانشگاه آزاد، ‌پالایش نفت آبادان،‌ کرمان و رشت در لیگ برتر حضور دارند و دعا می‌کنم که امسال همانند فصل‌های قبل، تیمی در میانه‌های راه انصراف ندهد و همه با قدرت ظاهر شوند تا برگزاری لیگ برتر به تیم‌ملی کشور کمک کند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید