رونالدو در شرایط بسیار خوبی قرار دارد | اتاق خبر
کد خبر: 372590
تاریخ انتشار: 5 مهر 1395 - 16:12
بیل:
مهاجم رئال‌ مادرید در حمایت از کریستیانو رونالدو که در بازی برابر لاس پالماس تعویض شد تاکید کرد او شرایط بسیار خوبی دارد.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، رئال‌ مادرید در هفته‌ ششم لالیگا شبنه شب برابر لاس پالاماس به تساوی دو بر دو رسید.

گرت بیل پس از این بازی گفت‌: از این که نتوانستیم پیروز میدان شویم ناراحت هستیم. بدون شکست در لالیگا به کار خود ادامه می‌دهیم اما پیروزی و کسب سه امتیاز اهمیت زیادی دارد. چهار امتیاز را در دو هفته‌ پیاپی از دست دادیم که از این موضوع ناراحت هستیم اما اگر به جدول نگاه کنیم، در بالای آن قرار داریم.

مهاجم رئال‌ مادرید در ادامه افزود: برای پیروزی در بازی آینده تلاش خواهیم کرد. اکنون باید تمرکزمان بر بازی بوروسیا دورتموند باشد. دیشب شانس با ما یار نبود. فوتبال این چنین است. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما خیلی از آنها را از دست دادیم. باید در بازی‌های آینده بهتر کار کنیم.

بیل درباره تعویض کریستیانو رونالدو نیز اظهار کرد: رونالدو تلاش زیادی کرد. البته او به خاطر آسیب دیدگی نتوانست در تمرینات پیش فصل ما را همراهی کند اما در شرایط خوبی است. باید تلاش زیادی کنیم تا در بازی‌ها بعد پیروز شویم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید