تمرین ١٢٠ دقیقه ای تیم ملی فوتبال در ایروان + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 372600
تاریخ انتشار: 5 مهر 1395 - 16:53
تیم ملی عصر امروز به تمرینات خود در ارمنستان ادامه داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ملی‌پوشان فوتبال ایران در ادامه تمرینات خود در ارمنستان عصر امروز در کمپ تیم‌های ملی این کشور ١٢٠ دقیقه تمرین کردند.

این تمرین از ساعت ١٦:١٥ در سالن بدنسازی این کمپ با نظارت کارلوس کی‌روش برگزار شد. در ادامه و بعد از این تمرین سی دقیقه‌ای بازیکنان به زمین چمن آمدند و در هوایی خوب به کار پرداختند.
شروع بخش دیگر این برنامه، انجام کارهای ابتدایی انفرادی همراه با توپ بود. سپس بازیکنان حاضر در اردو دو به دو تقسیم شدند و به پاسکاری پرداختند.
بخش بعدی به عبور از موانع با استارت‌های انفجاری و ضربه به دروازه‌های کوچک اختصاص داشت که این بخش بر نشاط و جدیت تمرین افزود.
در ادامه کی‌روش با تقسیم کردن بازیکنان به دو گروه سبز و نارنجی از بازیکنان خواست با تمرکز راه‌های مختلف تهاجمی و تدافعی را تمرین کنند. تمرکز خواسته اصلی سرمربی تیم ملی در این بخش بود. عملکرد بازیکنان در این قسمت بارها با تشویق کی‌روش همراه شد و او از عملکرد بازیکنان در این بخش از تمرین ابراز رضایت کرد.
سه دروازه بان حاضر در اردوی تیم ملی نیز تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند.
پژمان منتظری مدافع تیم ملی هم این روزها تمرینات پس از دوران جراحیش را پشت سر می گذارد.
مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم السد قطر هم ساعاتی پس از ورودش به اردوی تیم ملی همزمان با تمرین ملی‌پوشان در سالن، تمرین ریکاوری انجام داد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید