داعش ارتش سوریه را تهدید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 372703
تاریخ انتشار: 5 مهر 1395 - 22:52
گروه تروریستی داعش با انتشار تصاویری از اجساد سربازان سوری و اسرای آنها، دمشق را تهدید کرد.

اتاق خبر: گروه تروریستی داعش در فیلم جدیدی که از سوی دفتر رسانه‌ای وابسته به "ولایت حمص" خود منتشر کرد، تصاویری از اجساد تعدادی از سربازان ارتش سوریه و تعداد دیگری از آنها را که به اسارت داعش درآمده‌اند، به نمایش گذاشت و مدعی شد که این سربازان در درگیری‌ها در حومه استان حمص کشته شده‌اند. داعش در ادامه دمشق را به افزایش حملات در مرحله بعدی تهدید کرد.

در این نوار ویدئویی تعدادی از داعشی‌ها در حال حفر خندق‌ و ساخت سنگر در مناطقی در حومه شرقی حلب دیده می‌شوند، یکی از داعشی‌ها نیز می‌گوید: مسیر ما حمص، دمشق و بیت المقدس است.

علاوه بر این تصاویری از درگیری‌های داعش با ارتش سوریه و یورش آن به یک منطقه نظامی و مصادره اسلحه و تجهیزات نظامی آن دیده می‌شود. در پی آن داعشی‌ها جسد یک سرباز سوری را در درگیری‌ها آتش می‌زنند. 

همچنین در این نوار ویدیویی هدف گیری دیگر نقاط با موشک اندازها، تانک‌ها و اسلحه‌های نیمه سنگین پیش از یورش به منطقه و به اسارت درآوردن دو سرباز سوری و کتک زدن آنها به نمایش گذاشته شده است.

داعش در این نوار ویدیویی با اشاره به عملیات‌های انتحاری که در برخی مناطق تحت کنترل دمشق انجام شده، تاکید کرد که این‌ها تنها آغاز مرحله جدید است و حملات علیه دمشق افزایش می‌یابد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید