کاهش قیمت بازار ساندرو استپ وی همزمان با افزایش تولید | اتاق خبر
کد خبر: 373011
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 15:18
به دلیل تقاضای بالا جهت خرید خودرو جدید ساندرو استپ وی و محدودیت تولید و عرضه این خودرو، در حال حاضر قیمت این خودرو به صورت کاذب در بازار شکل گرفته است. که با افزایش تولید و عرضه مجدد این خودرو در روزهای آینده شاهد کاهش اختلاف قیمت بازار و نرخ مصوب خواهیم

اتاق خبر: تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: به دلیل تقاضای بالا جهت خرید خودرو جدید ساندرو استپ وی و محدودیت تولید و عرضه این خودرو، در حال حاضر قیمت این خودرو به صورت کاذب در بازار شکل گرفته است. که با افزایش تولید و عرضه مجدد این خودرو در روزهای آینده شاهد کاهش اختلاف قیمت بازار و نرخ مصوب خواهیم بود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از رواط عمومی سایپا نیوز ، رضا تقی زاده معاون بازار یابی و فروش گروه سایپا در خصوص پیش فروش ساندرو استپ وی گفت: خودروهایی که دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب هستند طرفداران زیادی دارند و هر خودرو در بدو ورود به بازار مستقل از شرایط فروش و کیفیتش نیز تقاضا برای خرید ایجاد می کند.
وی افزود: علاوه بر این در ابتدای تولید هر محصول، آمار تولید کم است یعنی امکان عرضه کم است ولی تقاضا بالا می رود پس یک اختلاف قیمت چند روزه برای خودروهای جدید تمامی خودروسازان وجود دارد. لذا پیش بینی می شود به محض شماره گذاری شاهد کاهش اختلاف قیمت بازار با نرخ مصوب باشیم .
تقی زاده تصریح کرد: در فروش ساندرو استپ‌وی برای تمامی نمایندگی‌های گروه سایپا در سراسر کشور سهمیه‌ای معدود در نظر گرفته شده و چند روز قبل نیز زمان ثبت‌نام اعلام عمومی شده بود و پس از ثبت نام هم کنترل های لازم به عمل آمد که تایید کننده اعمال صحیح این ضوابط است.
وی افزود: در این خصوص سهمیه مخصوص مشتریان چه با حضور در نمایندگی ها و چه با ثبت نام به صورت اینترنتی نیز پیش بینی شده بود که به دلایل ذکر شده فوق پاسخ گوی نیاز عموم مشتریان را نداشت.
معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا تصریح کرد: از مشتریانی که علیرغم تلاش برای خرید موفق به ثبت نام جهت خرید نشدند عذر خواهی می کنیم و به محض اطمینان از افزایش تولید، سهمیه جدید مختص مشتریان تعریف و در اولین فرصت عرضه و توزیع مجدد آغاز خواهد شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید