بهانه‌ای برای نمایش ضعیف‌مان نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 373061
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 04:43
هازارد:
ستاره بلژیکی چلسی تاکید کرد هیچ عذری برای نمایش نه چندان خوب در این فصل ندارند.

هازارد

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چلسی در حالی که سه بازی نخست خودش را در لیگ برتر با پیروزی به پایان رساند اما رفته رفته دچار افت شد و بعد از تحمل دو شکست برابر لیورپول و آرسنال و تساوی برابر سوانزی، از جمع مدعیان فاصله گرفت.

ادن هازارد درباره عملکرد ضعیف چلسی و افت این تیم در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر گفت‌: هیچ بهانه‌ای برای ما وجود ندارد. باید بپذیریم که به اندازه کافی خوب نبودیم. نبردهای فردی زیادی را در طی این چند هفته‌ باختیم. برای برد به میدان رفتیم ولی در هر دو دیدار اشتباه‌های زیادی داشتیم. در بازی برابر آرسنال به هیچ وجه خوب نبودیم. برابر لسترسیتی و در دیدار جام اتحادیه نسبت به بازی‌های لیگ برتر خیلی بهتر بودیم اما نمی دانم  چرا دوباره دچار افت شدیم.

هازارد ادامه‌ داد: هر تیمی در لیگ برتر برای کسب پیروزی به زمین می‌رود و بدون شک این موضوع، کار ما را سخت می‌کند. از سه بازی قبلی خودمان می‌توانستیم 9 امتیاز کسب کنیم ولی تنها یک امتیاز گرفتیم. این خوب نیست و ناامید کننده است. باید با فروتنی بیشتر کار کنیم و خودمان را برای بازی‌های پیش‌رو آماده کنیم. سعی می‌کنیم و از این پس نیز بیشترین تلاشمان را به کار می‌گیریم. باید درباره شرایط تیم با یکدیگر صحبت کنیم. ارتبط داشتن بسیار مهم است. می دانستیم که در شرایط بدی قرار داشتیم اما باید برای بهتر شدن، ارتباط بیشتری باهم می‌داشتیم. وقتی پیروز نمی‌شویم، همه ناراحت هستند اما داشتن ارتباط با همدیگر بسیار مهم است. این کار را در بازی‌های اخیر به خوبی انجام دادیم زیرا هر روز با یکدیگر صحبت می کردیم و این خوب است. در لحظات خوب یا در لحظات بد، حرفه ای هستیم. روزنامه ها را نمی خوانم. سعی می کنم تنها روی فوتبالم تمرکز کنم و در بازی‌ها پیروزی کسب کنم.

ستاره بلژیکی چلسی در پایان گفت‌: همه باید بدانیم برای باشگاه بزرگی بازی می‌کنیم و در هر بازی، بهترین نمایش‌مان را ارائه کنیم. باید تمرکزمان تنها روی بازی کردن باشد نه مسائل دیگر. مطمئن هستم مربی مشکلات تیم را پیدا خواهد کرد و آن را مرتفع می‌کند. هر بازی داستان متفاوتی دارد. بازی بعدی برای ما خیلی سخت است. باید با تیم خوب هال سیتی بازی کنیم که بازی دشواری است.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید