آمار خوب سیمئونه برابر فاتحان لیگ قهرمانان اروپا | اتاق خبر
کد خبر: 373068
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 05:58
سرمربی اتلتیکومادرید برابر تیم‌هایی که قهرمان اروپا شدند نتایج خیلی خوبی را کسب کرده است.

دیگو سیمئونه

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یک بار دیگر بایرن مونیخ به ویسنته کالدرون می رود و برابر اتلتیکومادرید قرار خواهد گرفت که در اروپا یک تیم خوب به حساب می‌آید. با وجود این که تیم مادریدی در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان نشده اما برابر تیم‌های فاتح این رقابت ها آمار خوبی بر جای گذاشته است. روخی بلانکو در 23 بازی برابر تیم‌هایی که قهرمان این رقابت‌ها شدند، تنها پنج بار شکست خورده است.

همچنین در دو بازی از این پنج بازی، حریفان اتلتیکومادرید نتوانستند در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به مرحله بعد صعود  کند. این تیم سال گذشته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن مونیخ، دو بر یک در آلیانس آره‌نا شکست خورد و در یک چهارم نهایی نیز در نوکمپ با نتیجه‌ مشابه مغلوب بارسلونا شد اما برابر هر دو تیم در ویسنته کالدرون نتیجه را جبران و به مرحله بعد صعود کرد.

اتلتیکو در بازی‌های خارج از خانه نیز پیروز شده است. این تیم میلان را در سن سیرو، چلسی را در استمفوردبریج، بنفیکا را در دا لوس، آیندهوون را در فیلیپ استادیوم و پورتو را در دراگائو شکست داد. همچنین در ورزشگاه خانگی، یوونتوس، بارسلونا، میلان و پورتو را مغلوب کرده است.

قرمز و سفیدپوشان علاوه بر شکست برابر بارسلونا و بایرن، مقابل رئال‌ مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا سال 2014 چهار بر یک شکست خوردند. همچنین در یک چهارم نهایی در سانتیاگو برنابئو مغلوب این تیم شدند. اتلتیکوی دیگو سیمئونه، فصل گذشته در مرحله گروهی از بنفیکا شکست خورد. در فینال لیگ قهرمانان در شهر میلان در  180 ‌دقیقه، بازی با تساوی به پایان رسید. در مجموع اتلتیکوی دیگو سیمئونه، 37 بار در این رقابت ها بازی کرده و توانسته است 21 پیروزی 9 تساوی و هفت شکست را به ثبت برساند.

بدون شک جو ورزشگاه وینسته کالدرون نقش مهمی در نتایج اتلتیکومادرید داشته است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید