عملکرد تیم ملی در کلمبیا فوتسال ایران را متحول می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 373083
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 08:34
مجید مرتضایی:
سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: با عملکرد فوق العاده تیم ملی در جام جهانی و قرارگیری در جمع چهار تیم برتر، فوتسال کشور متحول می‌شود.

تیم ملی فوتسال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مجید مرتضایی درباره عملکرد تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی کلمبیا عنوان کرد: عملکرد خوب بازیکنان ناظم الشریعه در جام جهانی کلمبیا تاکنون قابل ستایش است، هماهنگی تیم به مرور زمان کامل‌تر شد و بعد از بازی مقابل آذربایجان می‌توان گفت که نمایش خوب بازیکنان مقابل برزیل قهرمان جهان و پاراگوئه انجام دادند. خوشبختانه این موضوع باعث شد تا در فوتسال کشور تحولی رخ بدهد.

وی ادامه داد: عملکرد فوق العاده تیم ملی در کلمبیا باعث شده تا رشد فوتسال در ابعاد مختلف شده گسترش یابد و رسانه‌ها نگاه ویژه‌تری به این رشته داشته باشند.

مدرس بین المللی فوتسال در خصوص دیدار تیم ملی مقابل برزیل اظهار کرد: نقطه عطف پیروزی ایران مقابل برزیل در گل نخست تیم بود که باعث شد تحولی در بازیکنان رخ بدهد و بتوانند با عملکرد شگفت انگیز تیم برزیل قهرمان جهان را شکست دهد.

وی درخصوص بازی مقابل پاراگوئه خاطرنشان کرد: بازی خوب و جنگنده‌ای را ایران به نمایش گذاشت. به نظر من بازی مقابل پاراگوئه از حساسیت بالایی برخودار بود. خوشبختانه با درایت و عملکرد خوب بازیکنان توانستیم این تیم خشن و جنگده را شکست دهیم.

مرتضایی درباره بازی تیم ملی فوتسال مقابل روسیه عنوان کرد: بازی سختی را مقابل تیم خوب روسیه پیش رو داریم، امیدواریم بازیکنان تیم بتوانند مانند دیدارهای گذشته با درایت و قدرت این تیم را شکست بدهند و به فینال رقابت‌های جام جهانی صعود بکنند. به هرحال شکست روسیه برای ایران دور از درسترس نیست.

وی اضافه کرد: سکو رفتن ایران نیز ممکن است و امیدواریم بتوانند بهترین نتایج را در دیدار پیش رو خود کسب کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید