کار سختی برای کسب سهمیه جام جهانی داریم | اتاق خبر
کد خبر: 373262
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 11:42
پیروانی:
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان می‌گوید تیمش با حضور ژاپن و قطر کار سختی برای کسب سهمیه جام جهانی دارد اما ایران هم تیم قدرتمندی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیرحسین پیروانی با بیان اینکه ملی‌پوشان تیم فوتبال جوانان ایران امروز تست پزشکی خود را انجام دادند، اظهار کرد: هر ۲۶ بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی تست پزشکی را انجام دادند و پس از این روزهای شنبه و یکشنبه اردوی ما تعطیل می‌شود. سپس بازیکنان از ۱۶ مهر برای حضور در آخرین اردوی تیم ملی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا حاضر می شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان درباره اینکه آیا تیمش بازی دوستانه‌ای را پیش از شروع مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی بحرین خواهد داشت؟ گفت: پیش از این قرار بود در کیش دیدار دوستانه‌ای را با عراق و تاجیکستان انجام دهیم که این بازی‌ها لغو شد. تلاش ما این است که در روزهای باقیمانده دیدارهایی را با تیم‌های داخلی انجام دهیم.

او با اشاره به گروه سخت ایران در این مسابقات، خاطرنشان کرد: در گروه ما تیم‌های ژاپن، قطر و بحرین حضور دارند که قطر قهرمان دوره گذشته است و ژاپن هم همواره تیم مدعی بوده است. از طرفی ما در صورت صعود از این گروه به طور احتمال با یکی از دو تیم ازبکستان یا استرالیا دیدار خواهیم کرد. با توجه به اینکه در دوره گذشته بازی‌ها و در گروهی که تایلند، یمن و میانمار حضور داشتند چهارم شدیم در قرعه‌کشی این دوره ما در سید ۴ قرار گرفتیم و همین کار را برای ما دشوارتر کرد البته تیم بسیار خوبی داریم و تمام تلاش مان هم رسیدن به سهمیه جام جهانی است.

پیروانی همچنین با تبریک به کادرفنی فعلی و سابق تیم ملی نوجوانان، گفت: به همه اعضای این تیم تبریک می‌گویم. تلاش زیادی کردند و کار بسیار سختی تا به اینجای کار داشتند و تا به حال هم شرایط برای آنها خوب بوده است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید