حسینی: ازبکستان تیم چغر و قدرتمندی است | اتاق خبر
کد خبر: 373408
تاریخ انتشار: 9 مهر 1395 - 12:18
مثل بازی با قطر امیدوارم همه حمایت کنند
مدافع تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید این تیم همچون دیدار مقابل قطر نیازمند حمایت مسئولان و هواداران است.

سید جلال حسینی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سید جلال حسینی، مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران درباره برگزاری اردوی تیم‌ ‌ملی  فوتبال ایران در کشور ارمنستان ، اظهار کرد: اردوی بسیار خوبی را در یکی از کمپ های خوب ارمنستان برگزار کردیم. تمام امکاناتی که در آنجا نیاز داشتیم در اختیار تیم‌مان بود و تمرینات خوبی را در این مدت انجام دادیم تا خودمان را مهیای دیدار مقابل ازبکستان کنیم. ما دو بازی سخت در مرحله مقدماتی جام جهانی را پیش‌رو داریم که می‌خواهیم از این دو بازی نتایج خوبی را کسب کنیم. تا به امروز هم بدون حضور لژیونرها تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و مطمئنا با اضافه شدن لژیونرها در طی یکی ، دو روز آینده تیم ما کامل تر خواهد شد.

حسینی در ادامه به دو دیدار حساس تیم‌ ‌ملی فوتبال ازبکستان و کره جنوبی اشاره کرد و گفت‌: بله. ما دو دیدار سخت ابتدا مقابل ازبکستان و سپس در تهران مقابل کره جنوبی داریم. ازبکستان تیم چغر و تیم قدرتمندی است که طی سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است،  ولی ما امیدواریم که از همان ابتدای بازی بتوانیم یک بازی خوب به نمایش بگذاریم و قدرت خودمان را به آنها دیکته کنیم. مطمئنا برای کسب پیروزی در این دیدار به میدان می رویم و می‌خواهیم با کسب این سه امتیاز به صدر جدول برسیم. فراموش نکنید ازبک‌ها با دو امتیاز اختلاف نسبت به ما تیم صدرنشین هستند و بازی کردن در مقابل آنها آسان نیست.

مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حمایت همه جانبه از تیم‌ ‌ملی اشاره کرد و گفت‌: پیش از دیدار مقابل قطر در نخستین دیدار ما در مقدماتی جام جهانی به نوعی همبستگی ملی ایجاد شده بود تا همه از تیم‌ ملی حمایت کنند. امیدوارم که برای دیدار مقابل ازبکستان هم چنین موضوعی اتفاق بیافتد و همه دست به دست هم دهند و از تیم‌ ‌ملی حمایت کنند. ما با حمایت همه جانبه مسئولان و مردم روحیه می گیریم و مطمئنا بازی‌های بهتری مقابل دو حریفمان انجام می‌دهیم و امیدوارم که هواداران هم با وجود این که دیدار مقابل کره جنوبی در روز تاسوعای حسینی برگزار می‌شود به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند. مطمئنا با حمایت‌های آنها می‌توانیم کره را در تهران شکست بدهیم. ‌

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید