استقلال بدون دردسر صعود کرد | اتاق خبر
کد خبر: 373661
تاریخ انتشار: 10 مهر 1395 - 18:58
تیم استقلال با حساب دو بر صفر از سد ملوان نوین انزلی گذشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دیدار تیم‌های ملوان نوین انزلی و استقلال در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران با برتری دو بر صفر آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

گل‌های استقلال را قربانی در دقیقه ۸ و بختیار رحمانی در دقیقه ۲۷ به ثمر رساندند.

در نیمه اول این بازی، استقلال کاملا توپ و میدان را در دست داشت و تیم ملوان نتوانست تهدیدی روی دروازه استقلال ایجاد کند.

گل نخست استقلال را در این دیدار علی قربانی در دقیقه هشتم به ثمر رساند. ارسال هرائر مگویان برای کاوه رضایی با ضربه سر او همراه شد و این بازیکن با سر یک علی قربانی را صاحب توپ کرد و قربانی با یک شوت سنگین گل اول را به ثمر رساند.

در ادامه این دیدار و در دقیقه ۲۷ توپ ربایی کاوه رضایی از مدافع ملوان، با پاس او به بختیار رحمانی همراه شد و این بازیکن با یک شوت تیمش را دو بر صفر پیش انداخت.

در دقیقه ۳۴ این بازی استقلالی‌ها توسط حق‌دوست می توانستند گل سوم را هم به ثمر برسانند اما توپ این بازیکن را دروازه‌بان ملوان نوین به کرنر فرستاد.

در سایر دقایق این نیمه، توپ بیشتر در میانه‌های میدان در جریان بود.

اما در نیمه دوم این دیدار، استقلالی‌ها که از پیروزی خود اطمینان داشتند برای گلزنی به آب و آتش نزدند و با بستن بازی در میانه‌های میدان، مانع از ایجاد موقعیت گلزنی برای تیم ملوان نوین شدند تا این بازی در نیمه دوم بدون موقعیت خاصی در جریان باشد و در نهایت آبی‌ها با دو گل پیروز میدان شوند.

استقلال با این پیروزی راهی مرحله بعدی این رقابت‌ها شد. شاگردان منصوریان در مرحله بعدی جام حذفی به مصاف مس کرمان می‌روند.

ترکیب استقلال در این دیدار: مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی، هرائر مگویان، فرشید باقری، خسرو حیدری (میعاد یزدانی ۷۸)، بختیار رحمانی (فرشید اسماعیلی ۷۰)، مجتبی حق دوست، کاوه رضایی و علی قربانی (آرش افشین۴۰).

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید