دیگر سری A را دنبال نمی‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 373665
تاریخ انتشار: 11 مهر 1395 - 16:21
فان باستن:
ستاره پیشین میلان که سال‌ها در ترکیب این تیم می‌درخشید اظهار کرد به خاطر افت فوتبال ایتالیا دیگر رقابت‌های فوتبال در این کشور را دنبال نمی‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میلان یکی از بزرگترین باشگاهای فوتبال جهان به شمار می‌رود و افتخارات زیادی نیز به دست آورده است. روسونری زمانی نه تنها در فوتبال ایتالیا بلکه در فوتبال اروپا هم از قدرت های نخست بود اما اکنون حتی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم به مشکل می خورد.

مارکو فان باستن یکی از ستاره های بزرگ تاریخ میلان است. او در گفت و گویی که با سایت رسمی این باشگاه ایتالیایی داشت، درباره وضعیت این تیم گفت: زمانی که من در میلان بازی می کردم، قدرت نخست فوتبال اروپا و ایتالیا بودیم اما اکنون شرایط به کلی تغییر کرده است. میلان دیگر آن تیم بزرگ قبل نیست اما با فاکتورهای که دارد می تواند دوباره همان تیم بزرگ قبل شود.

فان باستن در 202 دیداری که برای میلان به میدان رفت توانست 125 گل به ثمر برساند. او درباره کارلوس باکا مهاجم کلمبیایی روسونری نیز گفت: دیگر لیگ ایتالیا را کمتر دنبال می‌کنم و شناخت خوبی از بازیکنان ندارم.

ستاره پیشین تیم ملی فوتبال هلند درباره بهترین خاطره خود از حضور در میلان نیز گفت: خاطرات بسیار خوبی با پیراهن میلان دارم اما بدون شک بهترین آنها قهرمانی در جام قهرمانان اروپا در سال 1989 بود. در فینال توانستیم در نوکمپ استوا بخارست را شکست بدهیم. آن پیروزی باورنکردنی بود. هنوز هم آن را به خاطر دارم.

فان باستن سه بار به عنوان بهترین بازیکن اروپا انتخاب شد. او در سال 1992 هم جایزه بهترین بازیکن جهان را به دست آورد. این ستاره هلندی در هشت سال حضورش در میلان، دو قهرمانی در جام قهرمانان اروپا (لیگ قهرمانان اروپا) و چهار قهرمانی در سری A را کسب کرد. 

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید