اولین بازی بدون گل‌محمدی سخت بود | اتاق خبر
کد خبر: 373680
تاریخ انتشار: 11 مهر 1395 - 18:11
مربی ذوب‌آهن:
مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی برابر شاهین بوشهر برای ما سنگین بود، اولین دیداری که یحیی گل محمدی نبود و تفکر جدیدتری بر تیم حاکم بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسن استکی در خصوص شرایط تیم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم در برابر شاهین بوشهر برنده باشیم و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم. البته هوا آنقدر شرجی و گرم بود که زیاد نتوانستیم خوب کار کنیم، اما مهم برد در این دیدار بود.

وی در واکنش به این صحبت که ذوب آهن به سختی توانست از سد شاهین بوشهر بگذرد، گفت: به هرحال شرایط جام حذفی تفاوت دارد. دیدید که پرسپولیس نیز در برابر قشقایی شکست خورد و ما نیز در این دیدار به چند بازیکن مان استراحت داده بودیم، از طرفی تیم ها دفاعی کار می کنند و انگیزه های بالایی دارند و به همین خاطر کار سخت می شود.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه مطمئنا در این بازی نقاط ضعفی داشتیم، ادامه داد: روی نقاط ضعف مان کار می کنیم تا در ادامه و در برابر سپاهان با یک بازی قابل قبول بتوانیم در این بازی حیثیتی پیروز شویم.

استکی با بیان اینکه احمدزاده تیم خوبی را بسته است، گفت: این بازی برای ما سنگین بود. اولین دیداری بود که یحیی گل محمدی نبود و تفکر جدیدتری بر تیم حاکم بود و این خودش شرایط را استرس زا می کند، اما توانستیم با این برد شرایط مان را بهتر کنیم.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه امیدوارم در ادامه با مجتبی حسینی نتایج خوبی بگیریم و شرایط روز به روز بهتر شود، افزود: آذری و هیئت مدیره به حسینی اعتقاد دارند و مطمئنا در ادامه شرایط بهتر خواهد شد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید