اشتباه برابر رم تاوان سنگینی داشت | اتاق خبر
کد خبر: 374104
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 13:56
دی‌بوئر:
سرمربی هلندی اینتر بعد از باخت به رم اظهار کرد تیمش تاوان اشتباه برابر رم را داده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اینتر در حساس ترین بازی هفته هفتم سری A در خانه رم به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد.

فرانک دی‌بوئر در نشست خبری بعد از بازی گفت: اشتباه بسیار بدی داشتیم؛ به ویژه در سمتی که محمد صلاح بازی می‌کرد. این بازیکن از سرعت بالای خود به خوبی استفاده کرد و بارها خط دفاعی ما را آزار داد. در نیمه نخست، بسیار بد بازی کردیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم و کنترل توپ و میدان را هم در دست داشتیم اما یک اشتباه بد دیگر باعث شد گل دوم را دریافت کنیم.

او ادامه داد: اینتر در کل بازی بدی را به نمایش گذاشت. این دیدار برای ما نقاط منفی زیادی داشت که باید در دیدارهای بعدی، آنها را برطرف کنیم. اگر تمرکز داشته باشیم، دوباره می‌توانیم به روند پیروزی برگردیم. از این شکست ناامید نمی شویم. در دیدارهای بعدی نهایت تلاشمان را به کار می‌گیریم تا دوباره به روند پیروزی برگردیم.

سرمربی نرآتزوری در پایان سخنانش نیز گفت: رم تیم بزرگی است و اشتباه کردن برابر این تیم تاوان سنگینی دارد. از عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم رضایت دارم. ناامید نمی شویم و با  جدیت به کارمان ادامه می دهیم.

اینتر در حالی برابر رم تن به شکست داد که در چهار دیدار اخیرش 10 امتیاز کسب کرده بود. شاگردان دی‌بوئر با این شکست، یازده امتیازی باقی  ماندند تا به رده نهم جدول رده بندی سقوط کنند. در جدول رده بندی یوونتوس با 18 امتیاز در صدر قرار دارد. ناپولی با 14 و رم هم با 13 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جای دارند. 

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید