مسئولیت این شکست با من است | اتاق خبر
کد خبر: 374105
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 14:06
انریکه:
سرمربی بارسلونا بعد از قبول شکست برابر سلتاویگو اظهار کرد مسئولیت این شکست به عهده اوست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بارسلونا در هفته هفتم لالیگا در خانه سلتاویگو به میدان رفت. این تیم می‌توانست پیروزی در این دیدار به صدر جدول رده بندی برسد اما شاگردان لوییس انریکه قدر فرصت‌شان را ندانستند و با نتیجه چهار بر سه تن به شکست دادند.

انریکه در نشست خبری بعد از بازی گفت: ویدئوی این بازی را بار دیگر با آرامش نگاه می‌کنم. همه نکات منفی آن را یاداشت خواهم کرد تا در دیدارهای آینده را آنها تکرار نکنیم. این بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه نخست، بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و این سلتاویگو بود که بسیار خوب بازی کرد و توانست سه گل هم به ثمر برساند.

انریکه ادامه داد: در نیمه دوم بسیار خوب ظاهر شدیم و سه گل هم به ثمر  رساندیم. در این نیمه ما بهتر از حریف بازی کردیم. در این نیمه، همه چیز تغییر کرد. فرصت های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم و در این نیمه، همان تیمی شدیم که انتظار داشتم.

سرمربی بارسلونا در پایان سخنانش نیز اظهار کرد: در این دیدار تن به شکست دادیم اما نمی توانم بازیکنانم را سرزنش کنم. آنها تلاش زیادی از خود نشان دادند. باید اعتراف کنم بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. مسئولیت این شکست را بر عهده می گیرم و امیدوارم در دیدارهای آینده جبران کنیم و همان تیمی شویم که همه انتظار دارند.

در جدول رده بندی لالیگا، اتلتیکومادرید با 15 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به رئال مادرید در صدر قرار دارد. سویا و بارسلونا هم با 14 و 13 امتیاز به ترتیب در رده های سوم و چهارم جای دارند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید