مجیدی: مهم نتیجه‌ گرفتن استقلال است نه بازی کردن من | اتاق خبر
کد خبر: 374315
تاریخ انتشار: 14 مهر 1395 - 13:10
نمی‌دانم چرا ملوانی‌ها فحاشی کردند
مدافع چپ استقلال ضمن پر اهمیت توصیف کردن جام حذفی گفت که کادر فنی استقلال برای فتح این جام برنامه دارد.

میثم مجیدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میثم مجیدی درباره شروع موفق استقلال در جام حذفی گفت: بعد از بازی پرسپولیس ما می خواستیم که غافلگیر نشویم و شگفتی جدیدی به وجود نیاید. در دقایق اولیه بازی گل اول را زدیم و بعد از آن نیز توانستیم برتری خودمان را در نیمه دوم افزایش دهیم و در ادامه بازی نیز به خوبی تیم حریف را کنترل کردیم تا برنده بازی باشیم.

وی در ادامه افزود: جام حذفی راه سریع قهرمانی است و برای فتح این جام برنامه کاملی داریم. در این جام با ۵ بازی می شود به قهرمانی رسید و مطمئنا کادر فنی برای حضور موفق در این مسابقات برنامه ریزی دقیقی دارد.

مدافع چپ استقلال درباره ترافیک در این منطقه از زمین بیان کرد: بازیکنانی که در این پست هستند تلاش می کنند تا در فرم خوبی قرار داشته باشند و کادر فنی را مجاب کنند تا از آنها استفاده کند اما در نهایت موضوع مهم نتیجه گرفتن استقلال است و هر بازیکنی که در زمین حضور دارد برای این موضوع تلاش می کند.

او درباره تجربه کار کردن با منصوریان و کادر فنی استقلال گفت: کادر فنی امسال استقلال از بازیکنان و قدیمی های این باشگاه تشکیل شده که واقعا دلسوز هستند و برای تیم زحمت می کشند. روند خوبی را شروع کرده‌اند و مطمئنا با گذشت زمان در نتیجه گیری نیز بهتر عمل خواهیم کرد. در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشتیم اما تعطیلات لیگ کمک کرد تا کادر فنی بازیکنان را بهتر بشناسند و هماهنگی ما بالا برود. مطمئنا در شروع دوباره لیگ نیز روند رو به رشد استقلال ادامه خواهد داشت و در هر بازی برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم.

مجیدی در پایان درباره اتفاقات تلخ انزلی تصریح کرد: سال گذشته نیز این اتفاق رخ داد و من واقعا دلیل آن را نمی دانم. اگر ما واکنشی به این اتفاقات نشان دهیم قطعا محروم می شویم اما تماشاگران اجازه دارند این الفاظ را علیه ما استفاده کنند. در این بازی البته من از سوی تماشاگران حریف نوازش نیز شدم و نمی دانم چه زمانی قرار است در آرامش فوتبال بازی کنیم. خانواده ما نیز از جنس هواداران هستند و درست نیست این الفاظ علیه آنها در ورزشگاه ها استفاده شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید