پای پرواز ویزای ژیمناستیک‌کاران برای حضور در مجارستان آماده نیست! | اتاق خبر
کد خبر: 374319
تاریخ انتشار: 14 مهر 1395 - 13:48
در حالی که نمایندگان ژیمناستیک ایران برای حضور در مسابقات ورلد چلنج کاپ، بامداد فردا (چهارشنبه) 14 مهرماه عازم مجارستان بودند، تاکنون ویزای آن‌ها آماده نشده است.

رقابتهای جام جهانی ژیمناستیک

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نایب رییس فدراسیون ژیمناستیک در این مورد اظهار کرد: با وجودی که نمایندگان ایران برای حضور در مسابقات ژیمناستیک ورلد چلنج کاپ،  بامداد چهارشنبه از دو شهر تهران و شیراز عازم مجارستان بودند، ولی تا این لحظه سفارت مجارستان به ما ویزا نداده است و نمی‌دانم شرایط چه خواهد شد.

عباسعلی توانا در ادامه خاطر نشان کرد: نمی‌دانم اوضاع چگونه است و مشکل از کجاست. با وجودی که از 16 شهریورماه مدارک را تحویل و کارهای لازمه را انجام دادیم، اما تاکنون ویزای نمایندگان ایران آماده نشده است. اگر مشکلاتی هم وجود داشت باید چند روز قبل به ما اطلاع می‌دادند. ما 10 روز است که پیگیر هستیم اما تنها به ما گفته می‌شد منتظر بمانید.

او در انتهای سخنانش با ابراز ناراحتی گفت: ما از دو استان مازندران و شیراز هزینه‌های زیادی را برای این سفر متحمل شده‌ایم، ضمن آن که ممکن است در این رویداد هم شرکت نداشته باشیم. ما هنوز هم در حال پیگیری هستیم ولی تاکنون هیچ چیز مشخص نیست و هنوز نمی‌دانم اعزام خواهند شد یا نه؟

مسابقات ژیمناستیک ورلد چلنج کاپ 16 تا 18 مهرماه به میزبانی شهر زومباتلی مجارستان و با حضور حدود 26 کشور از سراسر دنیا و در شش وسیله انفرادی برگزار خواهد شد. در این رقابت‌ها ایران چهار نماینده داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید