صدور ویزای مجارستان برای تیم ژیمناستیک‌ در دقیقه 90 | اتاق خبر
کد خبر: 374333
تاریخ انتشار: 14 مهر 1395 - 16:04
دارنده مدال برنز جام جهانی باکو از حل مشکل اخذ ویزا برای حضور در مسابقات ژیمناستیک مجارستان خبر داد.

سعید رضا کیخواه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعیدرضا کیخا در مورد اعزام به مسابقات ژیمناستیک مجارستان، گفت: تا دقایقی پیش ویزای حضور در مجارستان آماده نبود که با پیگیری‌های مختلف ویزا گرفته شد و به امید خدا ساعت 2 بامداد فردا (چهارشنبه) من به همراه سه ژیمناستیک‌کار مازندرانی، رضا فرنیا، نیما عزیزی و سامان مدنی به مجارستان پرواز خواهیم کرد.

او ادامه داد: پیش‌بینی برای نتایج این مسابقات کار سختی است چون مسابقات ژیمناستیک غیرقابل پیش‌بینی است. همچنین در این مسابقات با رقیبان سختی روبرو هستیم ولی خدا را شکر تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم بتوانیم اجرای خوبی در مسابقات داشته باشیم.

کیخا ضمن تشکر از تمام مسئولانی که او را برای حضور در این مسابقات کمک کرده‌اند، گفت: هزینه اعزام به این مسابقات را اداره ورزش جوانان استان فارس متقبل شده همچنین باید از هیات ژیمناستیک شهر شیراز و هیات ژیمناستیک استان فارس، شهرداری شیراز و همچنین هیات ژیمناستیک استان قم که در این دو هفته اخیر امکانات تمرینی برای من فراهم کردند، تشکر کنم.

مسابقات ژیمناستیک ورلد چلنج کاپ 16 تا 18 مهرماه به میزبانی شهر زومباتلی مجارستان و با حضور حدود 26 کشور از سراسر دنیا و در شش وسیله انفرادی برگزار خواهد شد. در این رقابت‌ها ایران چهار نماینده داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید