دوست دارم با پیراهن بارسلونا بازنشسته شوم | اتاق خبر
کد خبر: 374505
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 11:14
آردا توران:
هافبک بارسلونا تاکید کرد علاقه زیادی به این تیم دارد و می خواهد با پیراهن آبی‌اناری از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

آردا توران

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آردا توران یکی از خریدهای گران قیمت بارسلونا در فصل جابه‌جایی تابستانی سال قبل بود. او با وجود این که پیشنهاد های زیادی داشت، بارسلونا را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کرد.

توران به بارسلونا علاقه زیادی دارد. او حاضر شد چند ماه به علت محرومیت بارسلونا از بازی دادن به بازیکنان جدید، خانه نشین شود. این بازیکن ترکیه‌ای در آغاز فصل جاری شروع خوبی نداشته است که همین موضوع موجب شد انتقادهای زیادی از او بشود. در تابستان هم خبرهای زیادی درباره جدایی توران از بارسلونا به گوش رسید اما لوییس انریکه از این بازیکن حمایت کرد و در نهایت هم او در بارسلونا ماندنی شد.

توران اما در ادامه فصل جاری، عملکرد بهتری در بارسلونا ارائه کرد. او هر وقت فرصت بازی پیدا کرده، خوب ظاهر شده است. آردا در این زمینه گفت: بارسلونا بهترین تیم جهان است. احساس می کنم که به پیراهن این تیم تعلق دارم. بارسلونا را بسیار دوست دارم. اگر نیمکت نشین شوم، اعتراض نخواهم کرد و اگر حتی یک دقیقه بازی هم به من برسد، نهایت تلاش خود را به در آن یک دقیقه به کار خواهم گرفت. سرمربی تیم همواره من حمایت می کند. باید تاکید کنم می خواهم در بارسلونا بمانم و با پیراهن این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کنم.

توران با وجود این که سرشناس‌ترین بازیکن ترکیه‌ای است اما عملکرد ضعیف او در تیم ملی ترکیه باعث شده انتقادهای زیادی از او بشود. او در این باره نیز اظهار کرد: همواره تلاش می‌کنم تا به تیم ملی کشورم کمک کنم. اگر نیازی به من باشد، با کمال میل آماده هستم. در اسپانیا زندگی آرامی دارم و همه چیز به خوبی پیش می رود. نمی خواهم مسائل منفی تمرکزم را به هم بزند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید