بعد از باخت به شیلی پیش روان‌پزشک رفتم | اتاق خبر
کد خبر: 374516
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 12:59
دی‌ماریا:
بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین فاش کرد شکست برابر شیلی در فینال کوپا آمه‌ریکا آنقدر برایش سخت بوده که برای بهتر شدن اوضاع روحی خود نزد روان‌پزشک رفته است.

دی ماریا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چند ماه پیش بود که تیم ملی فوتبال آرژانتین با شکست برابر شیلی در ضربات پنالتی از رسیدن به عنوان قهرمانی کوپا آمه ریکا بازماند. بعد از این شکست، لیونل مسی همه دوستان و علاقمندان به فوتبال را شوکه و از تیم ملی آرژانتین خداحافظی کرد. تصمیمی که البته مسی بعدها از آن پشیمان شد و بار دیگر به تیم ملی این کشور بازگشت.

اکنون تیم ملی آرژانتین باید در دو دیدار در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر پرو و پاراگوئه به میدان برود. پیش از این دیدار، آنخل دی‌ماریا گفت: بعد از آن ناکامی بزرگ خیلی ناراحت بودم. شکست برابر شیلی در ضربات پنالتی برای همه ما ناراحت کننده بود. این اتفاق برای من آنقدر سخت بود که مجبور شدم پیش روانپزشک بروم. به خودم گفتم باید همان تصمیمی را بگیرم که مسی گرفت و از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم ولی همسر و برادرم اولین کسانی بودند که من را از این تصمیم منصرف کردند.

دی‌ماریا ادامه داد: من هم فکر کردم مسی به تیم ملی بازمی‌گردد. او در یک لحظه چنین تصمیمی گرفت. فکر می‌کنم این تصمیم به این خاطر که فشار بسیار زیادی بود که روی او قرار داشت. اکنون شرایط برای ما در تیم ملی راحت شده است. با بردهای اخیر در انتخابی جام جهانی، شرایط خوبی پیدا کردیم و تنها به صعود به جام جهانی و حضور موفق در این دوره فکر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید