قاسم‌پور: کره جنوبی را هم می‌بریم | اتاق خبر
کد خبر: 374691
تاریخ انتشار: 16 مهر 1395 - 13:58
خط دفاعی بی‌نقص بود
پیشکسوت فوتبال ایران اظهار کرد تیم ملی با پیروزی مقابل ازبکستان می‌تواند کره جنوبی را هم در تهران شکست بدهد.

ابراهیم قاسمپور

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقدماتی راهیابی به جام جهانی 2018 روسیه موفق شد در خاک ازبکستان به پیروزی یک بر صفر برسد. ایران با سه امتیاز این دیدار به صدر جدول رده بندی گروه A صعود کرد.

ابراهیم قاسم‌پور درباره این پیروزی اظهار کرد: باید سه امتیاز را می‌گرفتیم که این اتفاق رخ داد. در نیمه نخست موقعیت‌های بیشتری داشتیم اما ازبکستان در نیمه دوم، بیشتر از ما به دنبال گلزنی بود؛ هرچند در اواخر نیمه دوم هم می‌توانستیم به حریف گل بزنیم. خیلی خوب بازی را کنترل کردیم و فشار بازی را از ازبکستان گرفتیم.

او با بیان اینکه تیم ملی با برنامه بازی کرد، در ادامه نیز گفت: در این دیدار نمایشی ارائه کردیم که پشت آن یک تفکر دیده می‌شد. برای رفتن به جام جهانی نیازی نیست بازی زیبا به نمایش بگذاریم و فقط کسب امتیازات اهمیت دارد. ما هم تا به حال این کار را به خوبی انجام دادیم. امیدوارم در بازی بعد هم این اتفاق رخ بدهد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره عملکرد شاگردان کارلوس کی‌روش در خط دفاعی هم خاطرنشان کرد: این بازیکنان چند سالی است که در خط دفاعی کنار هم بازی می‌کنند و از هم شناخت دارند. آنها با یک برنامه‌ریزی خوب توانستند به خوبی نقاط ضعف را جبران کنند. دفاع ما بی‌نقص ظاهر شد.

قاسم‌پور درباره دیدار با کره جنوبی نیز ابراز امیدواری کرد: کره را هم در تهران شکست می‌دهیم. مقابل آن‌ها در تهران موفق بودیم و از نظر روحی و روانی هم در شرایط بهتری نسبت به این تیم هستیم. شاید آن‌ها سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را نسبت به ما انجام بدهند اما کیفیت فوتبال ایران و ضریب هوشی بازیکنانش بهتر از تمام کشورهای قاره آسیاست. خیلی به بازی پیش رو امیدوار هستم.

او درباره مشکلات کره جنوبی در خط دفاعی و دریافت چهار گل در سه بازی اخیر تاکید کرد: تیمی که تهاجمی بازی می‌کند، زیاد هم گل می‌خورد. مقابل این تیم شانس با ماست. هرچند در آزادی نباید به دنبال ضد حملات باشیم و کره هم مانند همیشه تهاجمی بازی نمی‌کند. برای کره یک امتیاز در آزادی مناسب است ولی ما باید پیروز بشویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید