آیین‌نامه استخدام قهرمانان شامل تیم ملی فوتسال می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 375035
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 05:51
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خبر داد:
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس بند ج این آیین‌نامه قهرمانان تیم ملی فوتسال ایران می‌توانند با رعایت شرایط و بدون برگزاری آزمون و خارج از نشر آگهی به صورت پیمانی جذب و استخدام شوند.

futsal1.jpg

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر نصرالله سجادی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از عنوان ارزشمند تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی کلمبیا، درباره استخدام اعضای تیم ملی فوتسال ایران گفت: بر اساس بند ج آیین‌نامه اجرایی جذب و استخدام قهرمانان مصوب دولت در مرداد امسال، قهرمانان تیم ملی فوتسال ایران می‌توانند با رعایت شرایط و بدون برگزاری آزمون و خارج از نشر آگهی به صورت پیمانی جذب و استخدام شوند.

تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی کلمبیا دربازی رده‌بندی با شکست پرتغال در ضربات پنالتی برای اولین‌بار در تاریخ ورزش ایران به مقام سوم رسید. تیم ملی ایران در مرحله حذفی در این دوره از بازی‌ها موفق شده بود تیم فوتسال برزیل قهرمان پنج دوره جهان را شکست دهد.

بر اساس بند ج این آیین نامه، ورزشکارانی که در مسابقات جام جهانی در رشته های فوتبال، والیبال و بسکتبال موفق به کسب سهمیه شده‏‌اند، مشمول این قانون خواهند بود و درصورت وجود پست سازمانی بلاتصدی، داشتن شرایط احراز مشاغل دستگاه اجرایی و داشتن شرایط عمومی استخدام و تأیید گزینش، این قهرمانان به استخدام دولت در می‌آیند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، آیین‌نامه اجرایی جذب و استخدام قهرمانان مشمول قانون سرباز قهرمان را که به تصویب هیئت وزیران رسیده برای اجرا به وزارت ورزش و جوانان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرده است. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید